Burešová potvrdila, že s Forejtem koupili nový dům! Kde se usadili a kolik stál? Dvojice překvapila

Eva Burešová oznámila své druhé těhotenství na jevišti v show Tvoje tvář má známý hlas
  |   osobnost

O čem se dlouho spekulovalo, dnes potvrdila sama herečka Eva Burešová. Ačkoliv s kuchařem Přemkem Forejtem koupi nemovitosti dle svých slov zatím neplánovali, dnes je vše jinak. Nakonec padla volba na vesničku blízko Benešova, jak první informoval web ŽivotvČesku.cz. 

„Našli jsme naše šťastné místo,“ napsala Burešová na své sociální sítě. „Děkuji bohu za všechny šance, které mi dal a dává. Děkuji za bolesti po cestě, protože díky nim jsem kým jsem a vedle koho mám být.“ Podle webu ŽivotvČesku.cz koupila dvojice dům v obci Struhařov u Benešova. 

Koupili si dům, který by do nich nikdo neřekl

Dům má pozemek velký více než 3 000 metrů čtverečních, samotná nemovitost je však skromnějšího vzhledu a nejde o nic okázalého. Cena domu, který pár pořídil, má být kolem 13 milionů. Kdekdo by u nich čekal něco dražšího, dvojice opět ale ukazuje, že rozhazovačnost a okázalost jim blízké nejsou.

Tato částka je vzhledem k lokalitě a velikosti nemovitosti běžná, dokonce to vypadá, že dvojice koupila dům ještě velmi dobře. Nemovitost, kterou si dvojice pořídila, se měla prodávat poměrně dlouho a jde o nenápadný patrový dům. V katastru nemovitostí jsou oba vedeni jako majitelé. Protože nejsou svoji, museli tak vyřešit majetkové podílení se na takovém závazku. Dvojice by měla mít také společnou hypotéku. 

Kdo dal komu nůž na krk?

Láska Burešové a Forejta jen vzkvétá. Doteď však musela dvojice řešit velkou vzdálenost, zatímco Burešová natáčí a bydlí v Praze, Forejt v Olomouci řídí místní restauraci. Dala Eva Přemkovi nůž na krk, aby svou milovanou Olomouc opustil? Teď ho, zřejmě, čeká poměrně náročné dojíždění, aby svůj unikátní koncept, který v Entreé rozvinul, udržel.

Společně se seznámili v show Tvoje tvář má známý hlas a svůj vztah potvrdili potom, co je nachytali novináři. To už spolu byli skoro rok. Eva Burešová má z předchozího vztahu s hudebníkem Michalem Krásným ještě syna Nathaniela, Přemek má v podobném věku z předchozího vztahu dceru Stellu. O té nazpíval písničku se skupinou Nebe, která nese její jméno. 

Prvního společného potomka přivítá zamilovaná dvojice na světě co nevidět, pohlaví zatím neprozradili. Byť je Eva Burešová velmi konzervativní a také věřící, překvapivě ještě nedošlo ani na  žádost o ruku. Dočkáme se jí co nevidět?

Měl by Přemek požádat Evu o ruku ještě před porodem?

Ano! Už je načase.
69% (92 hlasy)
Zatím času dost.
31% (42 hlasy)
Celkem hlasů: 134

Zdroj: ŽivotvČesku.cz, Instagram Evy Burešové

KAM DÁL: V seriálové novince už si Burešová nezahraje! V hlavní roli překvapí Natálie Halouzková