Mahulena Bočanová vystihla konflikt na Ukrajině jediným obrázkem

Mahulena Bočanová zazářila mimo jiné ve snímku Lucie, postrach ulice a v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2
zajímavost

Ruská invaze na Ukrajinu čelí vlně nesouhlasu z celého světa, pozadu nezůstávají ani české celebrity. Herečka Mahulena Bočanová na svůj instagram sdílela obrázek ruského prezidenta Putina, špendlíku a balónku.

reklama

Na instagramovém profilu Mahuleny Bočanové se objevil následující příspěvěk. 

V popisku u příspěvku herečka napsala stručné: „Pýcha předchází pád.“

Obrázek dokonale zobrazuje odvahu a patriotismus ukrajinského národa v čele s jeho prezidentem Vlodymyrem Zelenským, který při ruské invazi prokázal neuvěřitelnou odvahu a loajalitu.

Celá řada Ukrajinců z okolních států dokonce všeho nechala a okamžitě odjela bránit svou zem. Lze předpokládat, že s tím ruský prezident opravdu nepočítal.

Chystal se zkrátka se špendlíkem na špatnou zemi. Tvrdě totiž narazil na odpor jejího lidu.

Toto ale není první příspěvěk herečky, kterým jasně vyjadřuje, že stojí s Ukrajinou. Na jejím instagramovém profilu se mimo jiné objevila i modrožlutá kytice s popiskem: „Sláva Ukrajině a s ukrajinskou vlajkou.

To, jaký názor na ozbrojenou ruskou invazi má, dávala zkrátka jasně najevo od samého začátku a se svou online podporou pokračuje.

KAM DÁL: Ukrajinský pivovar začal vyrábět lahve na molotovy. Etiketu si Putin za rámeček nedá.

reklama
#české celebrity

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.