Marek Vašut má svého slavného dvojníka. Jde o hollywoodskou hvězdu

Marek Vašut se proslavil také jako moderátor v televizní soutěži Chcete být milionářem

Elegán Marek Vašut má své slavné dvojče. Je jím americký filmový herec, který zazářil zejména v akčních snímcích. Oba herci totiž vypadají jako pořádní tvrďáci a do potyčky by se s nimi nikdo rozhodně dostat nechtěl.

reklama

Marek Vašut zazářil v českých snímcích, jako je Přítelkyně z  domu smutku, Kameňák a Román pro ženy, ale i v několika zahraničních akčních snímcích, mezi které patří i Mission: Impossible.

Svému dvojníkovi je tedy podobný nejen vzhledem, stejným "účesem", ale dokonce i výběrem rolí. Americký Vašut, tedy Bruce Willis, totiž také preferuje spíše filmy plné akce, výbuchů a násilí.

Bruce Willis si zahrál v celé řadě kultovních snímků, jako je Armagedon, Pulp Fiction: Historky z podsvětí a  Můj soudsed zabiják.

Ačkoliv si oba očividně libují v akčních žánrech, před kamerami se tato "dvojčata" zatím bohužel ještě nikdy nesetkala.

Jejich fanouškům tedy nezbývá než doufat, že ještě není všem dnům konec a tato dvojice si spolu ještě v nějakém akčním bijáku zahraje.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bruce Willis (@dobledebruce)

KAM DÁL: Leoš Mareš zveřejnil ultrazvuk své ženy. Fanouškům tekly slzy smíchem.

reklama
#české celebrity

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.