Rodina Evy Burešové a Přemka Forejta se rozrostla. Nový člen dostal jméno podle města v Keni

Eva Burešová vztah s Přemkem Forejtem dlouho tajila
  |   zajímavost

Fanoušci v následujících dnech už netrpělivě očekávají narození druhého potomka herečky Evy Burešové a kuchaře Přemka Forejta, aby se společně s nimi mohli radovat z nového života. Vše je ale zahaleno tajemstvím! Nejen, že dvojice neprozradila pohlaví, ale i vybraná jména jsou zatím velkou neznámou. Dvojice se ale teď pochlubila, jak si zkracují čekání, a představila nového člena rodiny.

Eva Burešová se na svých sociálních sítích pochlubila nádherným štěnětem! Dokud tak Eva nepřivede na svět plod jejich společné lásky, mohou hýčkat roztomilou fenku, která udělá jejich domov zas o trochu veselejší. Slavná dvojice totiž nedávno koupila dům u Benešova, a tak je třeba, aby jim ho někdo pořádně pohlídal.

"Je nás čím dál tím více," oznámila Eva. Fenka dostala netradiční jméno Nairobi, které představuje hlavní město v africké Keni. Inspirovat se ale mohla i v seriálu Papírový dům, kde je postava Nairobi padělatelkou. Podle fotek to vypadá, že si dvojice pořídila zlatého retrívra.

Eva poslední dobou jen září. Daří se jí jak v pracovním životě, tak i v tom osobním. Po drsném rozchodu s otcem svého prvorozeného syna Nathánka, který nastal chvíli po porodu, si užívá kompletní rodinu a štěstí, které v nich má. Staré známé pořekadlo, že do domu patří pes, tak dvojice vzala za své. 

Herečka nedávno svým fanouškům svěřila, že navzdory svému těhotenství ze seriálu ZOO tak docela neodchází. Její postava Viky by měla být přítomna přes Facetime. To je možnost, jakou produkce volila už při natáčení seriálu Slunečná u těhotné Veroniky Arichtevy. Ta tehdy nechtěla natáčet ve velkém kolektivu lidí vzhledem k počínající pandemii koronaviru.

"Postava Viky se však s diváky tak úplně neloučí, tolika lidem by prý po ní bylo smutno, že jsme přeci jen vymysleli, jak ji do těch dílů dostaneme, takže pro vás překvapení máme. Na place se však tak úplně s kolegy nepotkám," řekla Eva. Jelikož jsou ale díly předtočeny, diváci se mohou na Viky těšit i na podzim. 

 Zdroj: Instagram, Blesk.cz

KAM DÁL: Souboj sexy herců ze seriálu ZOO: U kterého mají fanynky šanci a kdo už svou životní lásku našel


Životní styl