Tom Hanks, Salma Hayek a další celebrity trpí nevyléčitelnou nemocí. Nevzdali to a inspirují miliony

U Toma Hankse je s největší pravděpodobností za vznik cukrovky zodpovědná jeho poctivá příprava na filmové role
 

Tyto hvězdy jsou jasným důkazem toho, že dokonce i když se potýkáte s osobními nebo zdravotními problémy, tak můžete dokázat vše, co si jen zamanete. Všichni tito slavní bojují s nemocí, která se nedá léčit a vyžaduje jejich neustálou pozornost.

Celebrity na našem seznamu trpí cukrovkou, ale rozhodně jí nedovolí, aby je jakkoliv limitovala. Všichni se tak stali inspirací pro miliony fanoušků po celém světě.

Tom Hanks

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Tom Hanks (@tomhanks)

Jedním z hlavních důvodů, proč u tohoto oskarového herce onemocnění vzniklo, údajně může být to, že neustále nabíral a shazoval tělesnou hmotnost kvůli různým rolím. S cukrovkou ho diagnostikovali v roce 2013.

Hanks se dokonce barvitě, ale výstižně vyjádřil o nezdravém životním stylu, který kdysi vedl: „Byl jsem totální idiot,“ řekl pro E! News.

Halle Berry

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Halle Berry (@halleberry)

Halle Berry se s tímto onemocnění potýká už od svých 19 let. Od té doby drasticky změnila svůj životní styl a s ním i jídelníček a ze své stravy odstranila spoustu "nezdravých potravin", jako jsou třeba jídla s vysokým obsahem přidaného cukru.

Nejdříve se s tím nemohla srovnat, ale nakonec je za tuto nemoc svým způsobem i vděčná. „Dodalo mi to neuvěřitelnou sílu,“ řekla deníku Daily Mail.

Salma Hayek

U Salmy Hayek vznikla cukrovka v době, kdy byla v jiném stavu. Očekávala tehdy svou dceru Valentinu. Jednalo se o tzv. těhotenskou cukrovku, tedy druh diabetu, který způsobují zdravotní problémy spojené s těhotenstvím.

Toto onemocnění sice lze léčit, ale pacienti, kteří jím trpí, mají zvýšené riziko vzniku cukrovky druhého typu.

Sharon Stone

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Sharon Stone (@sharonstone)

Lidé se této krásné herečky často ptají, jak to dělá, že má i s touto nemocí tak dokonalou postavu, i přesto, že trpí. 

„Já prostě jen dělám všechny ty věci, které bychom dělat měli. Dobře jím, snažím se o kvalitní spánek, cvičím a jsem šťastná. Zkrátka se jen snažím dělat všechno správně,“ řekla pro E! News.

Nick Jonas

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Nick Jonas (@nickjonas)

Nick Jonas s cukrovkou bojuje dokonce už od velmi útlého věku. Nemoc mu lékaři diagnostikovali v pouhých 13 letech.

„Myslel jsem si, že mě to bude celý život držet zpátky, že mě to zpomalí, ještě než si dokážu nastartovat kariéru. To se ale naštěstí nestalo,“ svěřil se zpěvák na udílení hudebních cen Radio Disney Music Awards.

Zdroj: Good Housekeeping

KAM DÁL: Dcera Kate Moss chodí po mole s inzulínovou pumpou. Vyvolalo to neuvěřitelné reakce.

Klíčová slova: