Veronika Žilková si prožila chvíle strachu a stresu. Nemohla si za to ale sama?

Herečka na dlouhé hodiny ztratila své dva pejsky
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Herečka Veronika Žilková zažila moment, ve kterém by se v ní krve nedořezal. Vše prozradila na svém instagramovém profilu a poprosila své sledující o pomoc. Celou zprávu označila jako SOS a naléhavě prosila o reakci. Dostalo se jí podpory, ale i ostré kritiky.

Tato česká herečka a především také pejskařka má totiž dva psíky, které miluje nade vše. O víkendu se ale stalo něco, čeho se bojí každý majitel zvířat. Její dva mopsíci se totiž zaběhli a nebyli nikde k nalezení.

Žilková na instagramu zoufale prosila všechny, kteří žijí v okolí Prahy 6 - Suchdol a viděli v jejich blízkosti pobíhat tento druh psa, aby jí ihned napsali zprávu. 

V popisku příspěvku dokonce i projevila naději, že by jejím čtyřnohým kamarádům mohl někdo poskytnout dočasné útočiště. Dále také předem děkovala za jakoukoliv pomoc a informace. 

„Přátelé SOS! Zaběhli se mi moji mopsové, pokud je někdo ze sledujícich z okoli Prahy 6 - Suchdol a poskytl jim náhradní ubytovaní, prosím napište!!! Děkuju moc,“ stálo v popisku.

V komentářích se okamžitě vyrojilo neuvěřitelné množství podpory. „Držím pěsti, aby se našli,“ okomentovala příspěvek jedna ze sledujících.

„Miluju mopsíky, snad se najdou v pořádku! Ach jo,“ napsala další. Pod příspěvkem se ale objevily i komentáře ze zcela jiného soudku.

„Jak se mohli zaběhnout z oploceného pozemku? Pro bezpečí psa musí být pozemek zabezpečený tak, aby se tohle nestalo,“ pokárala herečku jedna z uživatelek instagramu.

Dobré zprávy

Naštěstí se ale díky velkému počtu sledujících zpráva skutečně dostala k někomu, kdo pejsky našel, a oba domácí mazlíčci už jsou v pořádku doma. 

Herečka na sociální síť přidala snímek provinile vyhlížejících pejsků a v popisku oznámila, že se v pořádku našli.

„Děkuji za pomoc při pátrání!!! Jsou doma díky sociálním sítím! Mopsík se vydal hledat hárající fenu a kámoška mopsice ho nenechala jít samotného! Fotka mluví za vše, ten první ví, že něco provedl, a ta druhá je pyšná, že to dobře dopadlo.“

KAM DÁL: SuperStar: Leoše Mareše uchvátily mladé soutěžící. Palo Habera měl ale obavy o jejich zdraví.