Vztahy jako z pohádky: Obyčejné dívky, které si vzaly prince! William a Kate nejsou zdaleka jediní

Princ William a Kate Middleton se spolu potkali na univerzitě a před tím, než se zasnoubili, spolu chodili téměř deset let
 

Určitě jste už někdy slyšeli, že život není pohádka. V běžném životě se přece nestává, aby si "obyčejná dívka" vzala prince a žili spolu šťastně až do smrti. No, jak se to vezme. Připravili jsme pro vás hned několik "neurozených" žen, které svého prince našly.

Skutečnost, že je možné se do královské rodiny provdat i bez modré krve, se dostala do širokého povědomí zejména díky svatbě Kate Middleton s princem Williamem a později také Meghan Markle s princem Harrym. Nejsou ale jediné!

Grace Kellyová

Jednou z nejznámějších žen nevznešeného původu, která si vzala prince, je nejspíše slavná americká herečka Grace Kelly.

Objevila se ve filmových klasikách, jakými jsou např Okno do dvora a Vražda na objednávku. Její filmová kariéra skončila roku 1956, když si vzala monackého knížete Rainiera III. a stala se monackou kněžnou.

Rania Al-Yassinová

Al-Yassinová si v roce 1993 vzala prince Abdullaha II. V roce 1999 pak tento pár začal vládnout Jordánsku. 

Rania nějaký čas pracovala v bance v hlavním městě Jordánska Ammanu. Tam prý svého nastávajícího jednoho dne potkala na večírku.

Marie Chantal Millerová

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @royalsofgreece

Angličanka Millerová se s řeckým korunním princem Pavlosem setkala na rande, které naslepo domluvil jejich společný blízký přítel.  

Princ prozradil magazínu Vanity Fair, že to prý byla láska na první pohled, věděl to prý hned v ten moment, co Marii poprvé spatřil.

Mary Donaldsonová

Mary potkala dánského prince Frederika v baru v australském Sydney, slovo dalo slovo a o čtyři roky později se stala korunní princeznou Dánska. Předtím pracovala v oblasti lidských zdrojů.

Na jejich prvním setkání se tento skromný princ prý představil prostě jen jako "Fred".

Kate Middletonová

Na tomto seznamu samozřejmě nesmí chybět ani jedna z nejznámějších vznešených dvojic vůbec, Kate Middleton a princ William.

William a Kate se potkali, když chodili na stejnou skotskou univerzitu v St Andrews. Nejdříve prý byli velmi dobří kamarádi a poté se jejich přátelství vyvinulo v něco víc. Jejich svatba se konala v roce 2011, předtím spolu ale chodili téměř 10 let.

KAM DÁL: ABBA: Jak ji dokázala dvě manželství rozdělit na 40 let?


Zdraví a styl