Šílené chyby v seriálu Jedna rodina, které nedají divákům spát

Tomáš Jeřábek a Tereza Kostková hrají manželský pár, který buduje marmeládovnu
Zobrazit fotogalerii (11)
  |   zajímavost

Seriál Jedna rodina představil unikátní téma střídavé péče, v jejímž rámci všichni dospělí prokazují tu největší míru velkorysosti a fungují spolu jako profíci. Co však přijde nejednomu divákovi tak trochu podivné? Podívejte se s námi, co by v normálním životě zkrátka nemohlo fungovat. 

V Jedné rodině se představily tři rodiny, které spojil osud – a také děti. Petra s Karlem, Norika s Filipem a Klára – ti všichni musí fungovat, aby svým potomkům zajistili krásné dětství, vřelé rodinné prostředí a milující náruč.

Co v seriálu nesedí?

  1. Berenika Kohoutová se představila v seriálu jako Norika. Rodičovskou dovolenou, kterou většina žen prožije s myšlenkou, aby vyšly do dalšího měsíce, tráví zběsilým nakupováním a půjčováním desetitisíců zadlužené Kláře. A Filip se neptá. Buď má na účtu statisíce a nevšimne si, že mu tam něco ubývá, nebo má Norika ten největší rodičovský příspěvek na světě.
  2. Petra se živí výrobou marmelád. Ačkoliv se během několika dílů objevil jen jediný klient, který navíc její produkty odmítl, stejně si žije v obrovském domě, finanční nouzí netrpí a je každý den šťastná. A ještě má na vybudování nové provozovny a provoz obrovského domu. Buďme jako Petra!
  3. Eva Holubová si zahrála babičku, která lítá po dovolených, chodí po degustacích vín a každý večer by si nejraději k večeři dala tatarák. Nepřijde nikomu divné, že by nepomohla své dceři, která je v nouzi a už dávno po ní jdou vymahači? 
  4. Klára, kterou hraje Zuzana Vejvodová, je ve složité situaci. Všichni kolem ní mají peníze a žijí si dobře, ona sama nemá pomalu ani na jídlo. Proč v takové situaci nežádá o zvýšení alimentů Karla, který se má s Petrou dobře a žije si bez starostí?
  5. Navíc si Klára pořád někde půjčuje, naposledy 30 tisíc od Noriky. Z čeho to splácí, když dělá v domě pečovatelku a nezbývá jí skoro ani na nájem? 
  6. V normálním životě je až úsměvné předpokládat, že by spolu tři odlišné rodiny uměly tak perfektně fungovat. Je to však skvělá představa velké rodiny, kterou by si zasloužili všichni. Když dal Karel Filipovi do nosu, byla to taková milá připomínka reality. Tereza Kostková, která hraje Petru a v podstatě táhne celý seriál, se ale nechala slyšet, že i ona takhle dobře vychází s novou rodinou svého bývalého partnera.
  7. Na začátku říká Bob, že jich je pět dospělých a pět dětí. S cool dědečkem Bobem jich je ale šest dospělých. A Bob má v celém uskupení svou – velmi důležitou – úlohu.
  8. Podle některých diváků je Bob napsaný podle postavy dědečka ze seriálu Špunti na vodě. 

Na další díl se mohou diváci těšit zase v úterý ve 20:20. Na placené platformě Voyo najdete díly o týden dříve. 

Ačkoliv se dříve tvrdilo, že dílů bude osm, už teď je na Voyo ukázka z devátého dílu. Zřejmě tedy úspěch u diváků přiměl tvůrce natočit pokračování. Seriál i přes prvotní neúspěch u diváků zabodoval. 

Zdroj: TV Nova, Instagram

KAM DÁL: Marek Lambora nahradil Jacoba Erftemeijera: Ve Specialistech se usadil natrvalo.


Zdraví a styl