Policie Hvar

Policie Hvar

Policie Hvar je česko-slovenský kriminální televizní seriál. Seriál byl původně produkován pod názvem Dobro došli. Vyrobila ho TV Nova ve spolupráci s TV Markíza

Děj seriálu se odehrává na ostrově Hvar, na kterém ústřední dvojice česko-slovenských detektivů pomáhá objasňovat zločiny českých a slovenských turistů. Michal a Ivana jsou jako oheň a voda. Zatímco on je vtipný, sarkastický detektiv ze „staré školy“, ona je zase svobodomyslná, temperamentní žena. Společně musí napravit porušenou harmonii slunného ostrova. Smíšený místní policejní aparát se dostane k vyšetřování i těch nejzávažnějších zločinů. Pravidlo je jasné. Česká mrtvola, český hlavní vyšetřovatel. A naopak. Díky živému, specifickému prázdninovému organismu se ale i s kolegy stanou součástí několika bizarních komunit. Vraždy a jiné zločiny je tak zavedou například mezi kouzelníky, indiány, ale i sňatkové podvodníky nebo plážové volejbalisty.

AUTOŘI PROJEKTU: Tomáš Grombíř, David Musil

HLAVNÍ SCENÁRISTÉ: Tomáš Grombíř, David Musil, Tereza Dusová, Jan Singer, Kryštof Pavelka, Josef Koleják

REŽIE: Tomáš Pavlíček, Kryštof Hanzlík

KREATIVNÍ PRODUCENT: David Musil

PRODUCENT DNA PRODUCTION: Rasťo Šesták, Peter Bebjak
HRAJÍ: Jakub Štáfek, Alžběta Ferencová, Tomas Sean Pšenička, Bořek Slezáček, Peter Nadásdi, Leona Skleničková, Vilma Cibulková a další.