Aňa Geislerová byla krásná, tato fotka je důkaz. S nahotou problém nikdy neměla

V roce 2004 porodila syna Bruna Fidelia Janáčka, v roce 2007 dceru Stellu Ginger. V roce 2013 se narodil syn Max
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Herečka Aňa Geislerová nikdy neměla problém s nahotou, což dokázala v mnoha filmech. Možná proto, že dříve než herečkou se chtěla stát modelkou. Milánská anabáze jí však příliš radosti nepřinesla. Všechno špatné je však k něčemu dobré.  

„Jako starý lesák tomu říkám krásný řezivo,“ okomentoval jeden z fanoušků Aňi Geislerové snímek z doby, kdy se ještě dala považovat za hodně mladou slečnu. A byť to vyjádřil poněkud drsně, tak ve své podstatě má pravdu. Herečka byla opravdu krásná.

Milánem bloudila, pak se vrátila

A když se na jednu ze dvou hlavních představitelek seriálové Boženy podíváme dnes, právem můžeme říct, že nejen někteří muži zrají jako víno. Přitom cesta slavné herečeky nebyla jen procházkou růžovým sadem.

 

 

Geislerová se v patnácti letech vydala do Milána, aby se prosadila jako modelka. Několik měsíců bloudila městem, aniž by dostala zásadnější zakázku. Vrátila se tedy zpátky domů, což se nakonec ukázalo jako dobrý tah. Vlastně i nedokončená konzervatoř Jaroslava Ježka ji nakonec nasměrovala k herectví.

Zlom byl Requiem pro panenku

První filmovou roli dostala v roce 1991 v komedii Pějme píseň dohola od režiséra Ondřeje Trojana. Ve stejném roce ji režisér Filip Renč dal šanci ve snímku Requiem pro panenku, což znamenalo raketový vzestup její kariéry.

Dnes má na kontě pět Českých lvů, což je vůbec nejvíc ze všech tuzemských hereček. Prosadila se i v zámoří, když dostala roli ve filmu Anthropoid po boku Jamieho Dornana a Cilliana Murphyho.

KAM DÁL: Černá vdova promluvila: Vraždila jsem a loupila, tvrdí a popisuje neuvěřitelné věci ze svého života.


Životní styl

Zdraví

V obraze