Aňa Geislerová jenom v pyžamu a s nečekaným kamarádem. Zamyšlený vzkaz z povinné izolace, kterou tráví v Anglii

Aňa Geislerová je v povinné izolaci v anglickém Liverpoolu. Město kapely Beatles je totiž hlavní lokací pro natáčení filmu The Knife Thrower
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Jedná se o jednu z nejúspěšnějších českých hereček současnosti. Aňa Geislerová je dnes možná jedinou filmovou osobností, která občas dostane zajímavou roli i v zahraničí. Aktuálně se připravuje na film, jenž se natáčí v Anglii, a se scénářem v ruce poslala zajímavý vzkaz svým fanouškům. 

Aňa Geislerová je v dobrovolné izolaci v anglickém Liverpoolu. Připravuje se zde na filmové natáčení nového projektu a zdá se, že je to pro ni opravdu nová zkušenost. Splněný sen nejobsazovanější české herečky. Ten má však jeden velký háček. V současné pandemické situaci totiž poznala jednoho velmi nečekaného kamaráda. 

Velká filmová příležitost

O tom, že Aňa Geislerová je schopná hrát i v anglickém jazyce, se diváci mohli přesvědčit ve filmu Anthropoid, kde hrála po boku slavného britského herce Cilliana Murphyho. V současnosti se Geislerka učí text na další roli ve filmu zahraniční produkce. Film se jmenuje The Knife Thrower a současné přísné podmínky natáčení v době koronaviru ji posadily do dobrovolné izolace v anglickém městě Liverpool. 

„Povinná self isolation. Zvláštní, velice zvláštní zážitek. Jsem tu. Za zvláštních okolností se mi plní sen, že točím v Anglii a k tomu mám tolik času. Je to jistý druh luxusu. Jediným dobrodružstvím je ranní cesta pro kávu (k automatu). Učím se texty. Koukám z okna. Kamarádím se s racky.” 

O tom, že na populárním instagramu s názvem Geislerka se to pravděpodobně i v budoucnu bude hemžit fotografiemi racků, není pochyb. Povinná izolace jí totiž mnoho dalších partnerů ke komunikaci nepřipustí. Tak držíme palce, aby se karanténa nestala noční můrou. 

 

KAM DÁL: Francouzský turista ve vazbě čelí obvinění za špionáž v Íránu. Kvůli přeletu s dronem mu hrozí dlouholeté vězení