Hvězda Zoufalých manželek Eva Longoria se pochlubila dokonalou postavou. Tohle je její tajemství

Krásná Eva Longoria zdůrazňuje, že je při snaze o dosažení dokonalé postavy důležitý i dostatečný odpočinek a regenerace
  |   zajímavost

Krásná herečka vypadá skvěle v plavkách dokonce i ve svých 47 letech. Dokázala to odvážným snímkem, který sdílela na svých sociálních sítích. Její věk by jí v bikinách hádal opravdu málokdo, podívejte se sami!

Americká herečka se pochlubila svou dokonalou postavou na snímku, který ji zobrazoval ve žlutých bikinách na luxusní jachtě. Právě tam si totiž užívá rodinnou dovolenou na italském ostrově Capri, svým sledujícím tak poskytla jedinečný vhled do toho, jak ráda tráví svůj volný čas.

Na dovolednou vyrazila se svými kamarádkami a čtyřletým synem Santiagem. Dvojdílné plavky doplňila světlým kloboukem a brýlemi. Stejně jako celá řada slavných krásek si tak nejspíše chrání obličej před negativním vliven slunečního záření, který mimo jiné může zapříčinit i předčasný vznik vrásek.

Kráska, která se proslavila mimo jiné také rolí Gabrielle Solis v oblíbeném seriálu Zoufalé manželky, se ale o svou postavu dobře stará, dokonce i tipy a triky, jak zůstat fit i po čtyřicítce, sdílí se svými fanoušky.

Podle herečky byla jedním z nejdůležitějších kroků ke štíhlé postavě úprava jídelníčku. Vzdala se vína, cukru i karbohydrátů, jak informuje Rachel Attard. Soustředila se také na to, aby se zbytečně nepřejídala a aby ve stravě přijímala dostatečné množství bílkovin.

Velmi důležité je podle herečky mimo jiné také to s ničím nepřehánět, zejména se cvičením. Podle Evy je nezbytné dát našemu tělu čas k nezbytnému odpočinku a regeneraci.

Přiznala ale, že s přibývajícími léty je udržování štíhlé postavy čím dál tím náročnější. Rozhodně to ale není nemožné, stačí jen vydržet.

Zdroj: Rachel Attard, Instagram/@evalongoria

KAM DÁL: České herečky, které bojovaly s alkoholem. Dáda Patrasová není jediná.


Zdraví a styl

Osobnosti