Jsem příliš krásná, uvádí žena důvod, proč ji vyhodili v Dubaji z hotelu. Posoudit to může každý sám

Sebevědomí influencerky by chtěl asi každý
 

Člen ochranky luxusního nákupního centra v Dubaji ji prý vyvedl kvůli tomu, že je až příliš sexy. Tvrdí to hvězda německé televizní show Emmy Russová (22), která podle deníku Bild měla v tu chvíli na sobě třpytivý top a mini sukni, což zdůvodnila teplotou dosahující až 41 °C. 

Přitom influencerka si pobyt v Dubaji pořádně užívala, o čemž svědčí posty na jejím Instagramu, kde si město i jeho atmosféru chválí. „Velká země, tolik luxusu, všechno ve zlatě. Pro mě jako dělané,“ rozplývá se Emmy u sdílených momentek. Její fanoušci to samozřejmě v komentářích řádně oceňují.

Příliš bujná fantazie

Celkové vzpomínky na hlavní město stejnojmenného emirátu ve Spojených arabských emirátech však budou kvůli incidentu s ochrankou zřejmě méně pozitivní. „Najednou přišel zaměstnanec ostrahy úplně bez dechu a řekl, že jsem příliš sexy a že takto nemohu chodit.“ Zároveň dodává, že jí ochranka měla vyhrožovat policií.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Příspěvek sdílený Emmy Russ (@emmyruss)

 

Zatímco první část "příběhu" si zřejmě vytvořila jen ve své hlavě, ta druhá může být pravdivá, podotýká web Daily Star. Ochranka si totiž všímala spíš až příliš vyzývavého oblečení, což není na pobřeží Perského zálivu příliš akceptovatelné. 

Co ji tak hrozně pohoršilo?

Mladá žena přesto tvrdila, že byla otřesnou zkušeností šokována. Amatérská herečka a modelka podle svých slov dokonce dostala písemné varování v podobě černé kartičky, které ji taktéž pohoršilo. Co konkrétně bylo tak hrozné, už se asi nedozvíme. Na kartičce totiž stála zdvořila věta: "prosíme, noste uctivý oděv".

V případě Emmy však nešlo o první podobný incident. Podle německé TAG24 v minulosti čelila trestnímu oznámení za to, že pózovala fotografovi v minisukni a opírala se přitom o hlídkové vozidlo policie. Oznámení bylo později staženo.

 

 

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Poznáváte nejlepší seriály našeho dětství? Stále letí i díky skvělému českému dabingu.

Klíčová slova: