Představitelka mrchy Markéty ze seriálu ZOO čelí krutým urážkám. Lidi jsou vážně hnusní, tohle je síla

Petr má z předchozího vztahu dvojčata. Jeho manželka zemřela
  |   osobnost

Markéta Tomečková je v seriálu ZOO analogií zlé sestry z pohádky o Popelce. Všemi milované Viky dělá neustálé naschvály a snaží se jí škodit, jak jen může. Michaela Petřeková svou roli hraje tak uvěřitelně, že některým divákům unikl rozdíl mezi realitou a fikcí. Jaké zprávy Petřeková dostává?

Není výjimkou, že lidé u oblíbených seriálů ztotožní scénář s realitou. Své o tom ví Ján Jackuliak, na kterého potom, co v seriálu konkurenční televize Ordinace v růžové zahradě týral Danu Morávkovou, ženy začaly plivat na ulici.

Krásné herečky Denisy Nesvačilové, která v seriálu Slunečná ztvárnila Karolínu, která chce svést Týně Janka, se musela zastat až Eva Burešová veřejně na svých sociálních sítích. Tam vysvětlila, že jsou ve skutečnosti kamarádky a žádné drama se nekoná. Fanoušci Denise totiž vyhrožovali smrtí.

Jsi špína, píšou jí diváci

V seriálu se Petřeková objevila v roli advokátky Markéty, partnerky soudce Petra. Touží po úspěchu a svatbě s bohatým mužem, ochotna je tak proto udělat téměř cokoliv. Najme si detektiva, aby Petra sledoval, s kým se stýká, nebo se s Viky vsadí o milion korun, kdo dřív dostane Petra do postele. Zatím se však v seriálu zdá, že Markéta vyhrává, neboť je to ona, které Petr navlékl vytoužený zásnubní prsten. A to se fanouškům nelíbí, protože většina z nich fandí Viky, kterou hraje Eva Burešová.

 

Svou roli hraje v seriálu evidentně velmi dobře, neboť už s jeho počátkem vzbudila velkou vlnu nevole. Aby ne, je mladá, krásná a pořádné intriky jí nejsou cizí. Diváci si ji však začali s postavou spojovat. „Jsi špína,“ píšou jí. A to je ještě slabý odvar. Někteří jí přejí smrt, někteří, aby skončila sama. To vše musí na svém Instagramu a TikToku 24letá herečka číst. „Nikomu nepřeju nic zlého, ale vám ano, za to, co děláte Viky a Petrovi,“ psala Michaele divačka ZOO. „Já myslela, že jsi zákeřná i v realitě,“ napsala zase druhá. 

Zabiju tě, přišlo od fanouška

Po odvysílání dílu, kde Markéta Petra s Markem podvede, přišla Markétě zpráva: „Ty d*vko!!! Jak můžeš tohle udělat Petrovi a Viky! Že ho podvedeš s Markem! Že se nestydíš!!! Radši zalez, špíno! Jsi hnusná! Chudák Marek, akorát jsi mu popletla hlavu, a teď ještě lžeš Petrovi i s tím dárkem! Už zd*chni, m*dko, nikdo tě nemá rád a skončíš sama!!! D*vko, zabiju tě!“ Zprávu uvedl web zeny.iprima.cz.

„Zajímalo by mě, co se honí v hlavě tomu, kdo si myslí, že ten seriál je realita,“ nechala se Michaela slyšet na svém Instagramu. „Tohle nepochopím. Co si pak myslíte o lidech, kteří hrají například vrahy?“ vzkázala svým fanouškům. Markétinu zákeřnost podporuje i způsob, jakým Michaelu stylisté oblékají. „Když se převléknu do civilu, občas mě nepozná ani štáb,“ řekla s úsměvem. „Lidé mi posílají nadávky pořád, ale už se z toho nehroutím,“ napsala na své sociální sítě. Naznačila tak, že začátky pro ni opravdu nebyly jednoduché.

Mimo kamery jsou všichni přátelé

Před sebou má ale ještě dlouhou cestu. ZOO se vyvíjí v Markéty neprospěch a diváci stále víc fandí Viky a Petrovi. Michaela se snaží alespoň celou situaci podpořit tím, že na svých sociálních sítích ukazuje, že je to mladá a krásná dáma, které nechybí smysl pro humor. 

Zdroj: Instagram Michaely Petřekové, zeny.iprima.cz, TikTok

KAM DÁL: Hvězda seriálu ZOO Marek Taclík bojuje s insolvencí, příjmy má přitom vysoké. Sedí vše tak, jak má?