Tak tohle už přehnali, bouří se diváci! Proč se podle nich stává ze seriálu ZOO trapná fraška?

Richard Genzer hraje v ZOO vášnivého kuchaře s vytříbeným smyslem pro humor
Zobrazit fotogalerii (19)
  |   zajímavost

Už přes 40 dílů diváci čekají na to, až se soudce a Viky dají dohromady bez lží a falešné sestry. A někteří tak trochu počítali s tím, že se toho dočkají ještě před prázdninami, aby se pak měli na podzim na co těšit. Takovou radost jim ale scenáristé neudělali a někteří diváci už toho mají dost.

Pod seriálem ZOO je podepsaný stejný tým scenáristů jako pod jeho úspěšným předchůdcem s názvem Slunečná. Kromě Reného Decastela patří mezi scenáristy těchto dvou seriálů Jaroslav Sauer, David Holý a Iva Klestilová.

Velmi podobnou partu lidí najdeme i v dalších týmech, jako je režie nebo produkce. A na seriálech je to znát čím dál víc, zkrátka se určité dějové linky kopírují. Nesou se ve stejném duchu, postavy jsou si velmi podobné a Eva Burešová se zkrátka v dalším seriále chová po pár dílech tak, že nad ní diváci soptí a za kamarádku by jí rozhodně nechtěli.

Týna ze Slunečné hnala Janka s puškou

To samé dělala její postava Týny Popelkové ve Slunečné. Chtěla Janka, pak nechtěla Janka, pak ho vyhnala s puškou ze statku, pak naříkala, aby se vrátil. Tam se ale aspoň Janek přiznal už po třiceti dílech, že není chudý řidič miliardáře, ale on sám je tím skvělým byznysmenem. Ačkoliv se tam pořád něco dělo a v pozdějších dílech už to byla spíš pohádka než seriál, diváci byli vývojem postav uspokojeni a dívat se na Slunečnou bylo příjemné.

V ZOO už uběhlo 40 dílů a nikdo neví nic. Viky coby Alex soudce nechce, protože ho sice děsně miluje, ale není pro něj dost dobrá, ten nemá ani tušení, kdo mu hlídá děti, a v úterním díle, který se objevil na televizních obrazovkách, Markéta předstírala smrt jejich hospodyně, aby za ní přiběhl a skočil jí do postele. 

Jak může být někdo tak pitomý, píšou diváci

A to už diváci nějak nevydýchali. „Koukám, že to podělali jako Slunečnou,“ píše divačka Monika. „Ona mu řekne takovou šílenou lež a on s ní skočí do postele a zase si ji chce vzít? Trochu s *ačka tohle to… Asi se přestávám dívat a myslím, že nebudu jediná, kterou už tyhle dva doslova se *ou!“ napsala divačka Danuš. „Nechápu, jak někdo takhle pitomý může být soudce. Opravdu mi to hlava nebere, ta postava je totálně vymaštěná, to i Danuše je chytřejší,“ píše Lucka.

„Říkala jsem si jako u Slunečné, že to bude konečně po dlouhé době super seriál, taková pohoda, kdy děti usnou a my se s manželem budeme koukat.  No, ale ono né, zase samé podvádění, nevěry a lži. Člověk si chce u televize odpočinout, né stresovat, jenže to asi neodpovídá dnešní době,“ vyjádřila svoje zklamání Eva. 

Petr to s Markétou ještě nevzdal

A šokům není zdaleka konec. To, co bylo ve čtvrtečním díle, už dávno věděl celý internet. Petr se rozhodne si Markétu znovu vzít, ačkoliv svatbu s ní pár dílů zpátky zrušil kvůli Alex. Markéta tak dosáhla svého, Alex coby Viky zbydou oči pro pláč a na dva měsíce je konec šmitec. Ještě před tím stihla Alex poslat Petrovi video, ve kterém ho urazila, ponížila a udělala ze sebe sobeckou a bezcitnou mrchu. Ten se naštval a přivítal Markétu znovu ve svém náručí. A Břéťa mu půjde za svědka. Gratulujeme!

Po prázdninách by se měla Viky ještě v několika dílech objevit, neboť ty jsou už předtočeny. Potom by měla ale na nějaký čas zmizet z důvodu těhotenství Burešové. Když diváci vidí, jaké zápletky vymýšlí scenáristi už teď, vcelku oprávněně se bojí, co bude důvodem zmizení Viky. Ale to se musíme nechat překvapit po prázdninách!

Zdroj: Instagram, seriál ZOO

KAM DÁL: Michaela Petřeková ze seriálu ZOO všem vytřela zrak! Burešové už je moc. Co se změnilo?