Utonutí slavné zpěvačky a její dcery. Téměř totožná smrt v rodině Whitney Houston budí mnoho otázek

Whitney Houston zemřela tragicky a podobně ji následovala její dcera Bobbi
Foto: Profimedia
Whitney Houston zemřela tragicky a podobně ji následovala její dcera Bobbi

Whitney Houston se proslavila filmem Osobní strážce a stala se také jednou z nejprodávanějších a nejúspěšnějších zpěvaček na světě. Její smrt byla ovšem náhodná, ovšem v důsledku její závislosti na drogy. Rodinný paradox se naplnil, když v podstatě stejně zemřela i její dcera Bobbi Kristina Brown. Jak se to stalo?

reklama

Kariéra Whitney Houston byla na první pohled zalitá sluncem. Ale za vrstvou slávy a peněz se však skrývalo duševní neštěstí ovlivněné také domácím násilím. Manžel a zpěvák Bobby Brown nebyl zrovna ideálním partnerem a právě jejich spojení ji začalo stahovat do období temna, které vyvrcholilo předčasnou smrtí. 

Smrt ve vaně

Životní paradox provázel smrt slavné americké zpěvačky Whitney Houston. Vrchol slávy zažila díky filmu Osobní strážce, kde si zahrála roli slavné zpěvačky po boku Kevina Costnera. Když ve svých 48 letech 11. února zemřela ve vaně hotelového pokoje v Los Angeles, objevil ji právě její opravdový osobní strážce. 

Nahá zpěvačka ležela utopená ve vaně, která přetékala, ale přesto byly kohoutky vypnuté. Záchranáři se ji snažili oživovat dobrých 20 minut, ale bylo to marné. Pitva později odhalila v těle stopy kokainu, marihuany, léky proti úzkosti a lék na uvolnění svalů. Dodnes tak není jasné, jestli se zpěvačka spíše nepředávkovala, než že by se utopila.  

Jako vejce vejci

Šílený osud ženské linie v rodině Whitney Houston dostal o tři roky později další tvrdou lekci. Zemřela totiž její dcera Bobbi Kristina Brown. Největším paradoxem je fakt, že zemřela v podstatě za zcela stejných okolností jako její slavná matka. 

Když v roce 2012 zdědila majetek v hodnotě 115 milionů dolarů, pravděpodobně vůbec netušila, jak s takovým jměním pracovat. Každopádně v roce 2015 byl tento problém vyřešen nečekanou tragédií. Stejně jako její matka byla Bobbi nalezena ve vaně v bezvědomí. Zemřela až o šest měsíců později, kdy byla udržována v umělém spánku. Po nařízené soudní pitvě bylo odhaleno, že má v těle stopy marihuany, alkoholu a léků na úzkosti a depresi. Smutný příběh slavné zpěvačky a její dcery byl dokonán. 

KAM DÁL: Solné mapy na botách. Městské chodníky plné sněhu vám mohou nadobro zničit oblíbenou obuv

reklama
#zpěvačka #celebrita #Whitney Houston #popularita

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.