Ve vaně s Evou Decastelo. Ty jsi tak krásná holka, chválila ji kolegyně ze seriálu Slunečná

Eva vodu ráda, vířivku si užila i s Bárou Mottlovou
Zobrazit fotogalerii (4)
 

Moderátorka a herečka Eva Decastelo je jednou z celebrit, které propadly fenoménu otužování. Málokdo by ale možná věřil, že se to může hodit i v běžném životě a dokonce i doma. Když vám totiž kvůli opravě trubek vypnou teplou vodu, správného otužilce to nemůže zaskočit.

Svět showbyznysu v době koronavirové je takový nemastný, neslaný. I zde se jako ve většině činností téměř zastavil čas. Ovšem neznamená to, že by známé tváře přestaly zásobovat své fanoušky příběhy či fotkami. Nakonec, sociální sítě jsou jedním z mála míst, kde může probíhat alespoň nějaký "kontakt".

„Ty fotky ve vaně vznikly až na konci celého focení kvůli rozmazání make-upu. Řešilo se také, jaké šaty můžeme použít, všechny byly totiž drahé. Nakonec se obětovala návrhářka Šárka Strnad a půjčila mi své,“ popisovala pro Čtidoma.cz Eva.

Kdo se k ní příště přidá?

Eva Decastelo už se otužuje nějaký pátek, což je při sledování jejího instagramového profilu jasně patrné. Když si tedy k fotkám z vany přidala výzvu na brzké zopakování, protože jí doma kvůli opravě trubek neteče teplá voda, klidně to mohla myslet vážně.

 

 

A kdo ví, kdo se k ní ve vaně příště přidá. S obdivnými komentáři totiž nešetřili fanoušci, ale ani její kolegové z branže. „Ty jses tak krasnaaaaa holka!!! Vis to?“ napsala například Tereza Brodská a přidala celou řadu srdíček.

Tak uvidíme, jestli to pro Evu bude ta správná motivace k tomu, aby vznikly další snímky. A snad to zase nebude trvat moc dlouho. „Fotografka se se mnou na tomto focení domlouvala přes rok a nakonec se nám povedlo těsně před lockdownem,“ dodala Decastelo pro Čtidoma.cz.

KAM DÁL: Jana ze seriálu Slunečná se ukázala v sexy šatech. Tereza Brodská odhodila tepláky a možná byste ji ani nepoznali.