Zrzavá modelka Pavelková se rozvádí, nového chlapa zatím nemá. Po těchto žhavých fotkách se ale možná objeví

V roce 2006 vyhrála soutěž Miss Východní Čechy, v roce 2008 byla ve finále Miss ČR
Zobrazit fotogalerii (3)
 

Za dva měsíce bude slavit 37. narozeniny, dokonalou postavu by jí ale mohly závidět i dvacítky. Z přehlídkových mol se sice zrzavá miska Romana Pavelková přesunula do kanceláře vlastní firmy, to ale neznamená, že nabídky na focení odmítá. Byla by to totiž škoda!

Podle "pravidel" by se možná měla utápět v depresích z probíhajícího rozvodu, to by k ní ale moc nesedělo. Romana Pavelková byla vždycky živel. Starosti nedávala najevo, naopak úsměv od ucha k uchu k ní sedne jako p....prostě k ní patří. „S manželem žijeme téměř dva roky odděleně, ale rozvedeni ještě nejsme, jelikož soudy v době pandemie moc nefungují,“ vysvětlila pro Čtidoma.cz zrzavá modelka.

Věnuji se synovi a sobě

Dalo by se tedy předpokládat, že po takové době už s někým randí. „Nene, žádného partnera nemám. Věnuji se synovi, práci a ve ve volných chvílích dělám něco pro sebe,“ řekla pro Čtidoma.cz.

Poprvé se také letos postavila před objektiv fotografa. „Jojo, moje první komerční focení v roce 2021. Kamarádka Lussi Bugner mě požádala, zda bychom nemohli nafotit nějaké fotky pro její kadeřnický salón, a jelikož jí vděčím za krásné vlasy, ráda jsem souhlasila.“ 

37 let? Nevěříme!

Drsné diety i cvičení

Několik měsíců před focením si naordinovala dietu a cvičení. „To víš, už nejsem nejmladší. Přes svátky jsem docela jedla, neomezovala jsem se. A s dítětem a firmou už o sebe nezvládám tolik pečovat,“ tvrdila pro Čtidoma.cz Pavelková.

Proto se rozloučila s veškerým pečivem, cukry a škroby. „Focení s Jirkou Šujanským je vždycky skvělý zážitek, proto jsem chtěla být v nejlepší formě. A musím říct, že jsem si to moc užila.“

KAM DÁL: Bill Gates zveřejnil děsivou předpověď. Přijdou horší viry než covid a umřou miliony lidí.