Dívka si vydělá miliony měsíčně tím, co máme každý na sobě. Je to ale celkem nechutný byznys

Dívka si vydělává prodáváním svého potu
 

Mladá žena sdílela, kolik si vydělá svým bizarním "povoláním" za týden, a šokovala své sledující. Řada z nich si myslela, že se jedná pouze o vtip. Dívka ale nežertovala, za měsíc si může vydělat až dva miliony korun téměř za nic.

Stephanie Matto se proslavila v televizní show Snoubenec na 90 dní. Po televizním úspěchu se rozrostl její online fanklub natolik, že si s pomocí svých fanoušků mohla založit úspěšný byznys. Prodává svůj pot v lahvičkách.

Není to ale její první úspěch ve světě obchodu. Proslavila se totiž i mimo televizi, a to tím, že prodávala své prdy ve sklenicích. S tím ale údajně nedávno skončila a nyní je ale zpět s lahvičkami s potem.

Někteří sledující si mysleli, že jde o vtip, když ale zjistili, kolik si za jednu potovou lahvičku účtuje, úsměv jim z tváře velmi rychle zmizel.

Jednu malou zkumavku potu dívka prodává za více než 10 000 korun. Řada fanoušků byla z originálního nápadu dívky nadšená. Podle Stephanie se totiž jedná o mnohem lepší alternativu ke klasické práci "od devíti do pěti". Její bizarní byznys jí prý poskytuje svobodu času a místa a dokonce si jím vydělá mnohem více než většina lidí s vysokoškolským titulem na seniorních pozicích.

Dívka dokonce povzbudila své sledujicí k založení jejich vlastního obchodu s potovými lahvičkami. Řekla svým desetitisícům fanoušků, že když to dokázala ona, tak může každý.

„Všechno, co potřebujete, jsou zkumavky, slunce, plavky a pak už jen stačí sedět venku a vyhřívat se,“ dala Stephanie svým sledujícím radu do začátku.

 

@stepankamatto Back and better than ever, with a new pool baby! #FrunktheBeat #LENOVOJUSTBEYOU ♬ original sound - jovynn

 

 

Zdroj: TikTok/@stepankamatto

KAM DÁL: Krutá pomsta drzé cestující: Žena si své chování příště rozmyslí.

Klíčová slova: