Krutá pomsta: Unesli mu psa, provedli s ním hrozné věci. Takto se může chovat snad jen vyšinutý člověk

Hlavu psa použili zločinci jako výhrůžku
  |   zajímavost

Dva zákazníci se v hospodě nepohodli s místním štamgastem. Nenechali to ale jen tak. Unesli jeho milovaného jorkšíra, kterého stihl krutý osud. To ale nebylo to nejhorší. Pár výtržníků nyní čelí několika měsícům ve vězení.

Ashley Grundy (31) a Steven Robinson (39) se v hospodě začali hádat s páníčkem malého jorkšíra Baileyho, který za potyčku zaplatil životem. Posloužil jim nejen jako nástroj pomsty, ale dokonce i k zastrašení jeho páníčka.

Ashley a Steven totiž následující ráno, po hádce v tamní krčmě, přijeli k domu muže a Baileyho unesli. Nešlo o jim ale o výkupné, chtěli pomocí pejska poslat jeho majiteli jasnou a děsivou zprávu, aby pochopil, že si s nimi nemá zahrávat.

Malému jorkšírovi uřízli hlavu, kterou následně zanechali na klice dveří od bytu. Bylo jasné, že jde o výhrůžku. Byt, kde hlavu psa zanechali, totiž patřil jeho matce, která děsivý čin objevila.

Celý případ začala vyšetřovat policie. Na bezpečnostních kamerách strážníci objevili podezřelý záznam Ashleyho a Stevena. Na videu vzali něco ze svého auta a zahodili to do nedalekého křoví. Po prohledání místa se zjistilo, že šlo o tělo mrtvého jorkšíra. Dvojice byla nakonec odsouzena k 19 měsícům odnětí svobody.

Podle policejních zpráv se jednalo o zdlouhavé vyšetřování, které zahrnovalo dokonce i porovnání DNA zahozeného těla jorkšíra a jeho hlavy, která byla použita k zastrašení jeho majitele. Policie dále označila čin za barbarský a vyjádřila své sympatie páníčkovi Baileyho, kterým ohavný čin značně otřásl.

Státní obhájce čin popsal jako pomstu, která byla zároveň i aktem zastrašování a měla v obětech vyvolat strach.

Zdroj: Mirror

KAM DÁL: Dívka zkolabovala po vypití běžně dostupného nealka.


Životní styl

Hobby