Milovnice fitness se pochlubila vyrýsovanou postavou, sklidila ale nelítostnou kritiku

Bernadetta už to podle sledujících se cvičením přehání, začíná totiž připomínat muže (ilustrační foto)
  |   zajímavost

Žena, která se věnuje bodybuildingu, se pochlubila svou svalnatou figurou, ale pochvaly se nedočkala. „To už je asi lepší být tlustá,“ vzkázala jí sledující. Podle ní totiž mladá matka začíná svými svaly připomínat muže.

Bernadetta Yakubu Mahama (29) je matkou devítiletého Jibrila. Po porodu se údajně potýkala se ztrátou sebevědomí, nakonec si ale našla netradiční způsob, jak ho získat zpět. Začala se totiž věnovat ženskému bodybuildingu. Podle některých sledujících už to ale přehání.

Fitness se začala naplno věnovat v roce 2016. Od té doby na své postavě poctivě pracovala a za několik let ji tak změnila téměř k nepoznání. Podle řady lidí, kteří byli svědky její proměny, ale žena vypadala mnohem lépe předtím. Nyní už prý „vypadá jako chlap“.

„Začala jsem se věnovat fitness a pochopila jsem, že mám ještě pořádný kus cesty před sebou, chtěla jsem se vypracovat na úplně jinou úroveň. Do posilovny jsem začala chodit bez jakýchkoliv zkušeností a postupně jsem se vše naučila,“ popsala své začátky ve světě fitness Bernadetta.

Jejím cílem bylo od začátku zpevnit celé její tělo, zbavit se nadbytečného tuku a dosáhnout svalnaté postavy. K tomu jí údajně pomohlo nejen intenzivní cvičení s váhami, ale také úprava jídelníčku. Už několik let se při plánování svých jídel soustředí především na bílkoviny a její snaha se očividně vyplácí.

Bernadetta se totiž ostrou kritikou některých uživatelů sociálních sítí nenechává odradit. Nakonec jde prý vždy jen o to, jak je se sebou spokojena ona sama.

 

@bernibernadetta

 

♬ original sound - berni_bernadetta

 

 

 

Zdroj: TikTok/@bernibernadetta

KAM DÁL: V 62 letech vypadá nejlépe v životě. Může za to přirozená změna účesu.


Zdraví a styl