Pořad Malé lásky udělal z porodních asistentek influencerky. Na rodičáku zbořily Instagram

Pořad je u diváků velmi úspěšný
  |   zajímavost

Napadlo vás někdy, že byste si natočili svůj porod? Zřejmě to není pro každého, dnes už ale nejde o nic tak výjimečného. Rodičky si stále častěji zvou k porodu nejen dulu, ale i fotografa, který zaznamená každý okamžik prvních minut života jejich dítěte. Své o tom ví několik dvojic, které zašly dokonce ještě dál. Zúčastnily se natáčení dokureality z plzeňské gynekologicko-porodnické kliniky s názvem Malé lásky a na svůj porod se potom podívaly zpětně v televizi.

Projekt Malé lásky jsou televizním pořadem, v němž několik dvojic dá nahlédnout do svého soukromí a dovolí televiznímu štábu, aby natočil jejich porod. Jde hlavně o příběh. Za to dostanou finanční odměnu. Podmínkou je, aby žena rodila na porodnicko-gynekologickém oddělení plzeňské nemocnice. 

Sympatická blondýnka zaujala svými hauly

Dvě porodní asistentky, které jste mohli vidět zejména v prvních sériích, perfektně využily sílu sociálních sítí a nastřádaly velké publikum. A jsou z nich teď úspěšné influencerky! Sympatická blondýnka Gabriela Kostohryzová učarovala sledujícím svou nezlomnou energií a také citem pro tzv. módní hauly. 

Se svým publikem sdílí život s malým synem Matějem, který jí dělá každý den radost. Na Instagramu ji sleduje 50 tisíc lidí a o spolupráce nemá nouze. A není se čemu divit. Sympaťanda s dobrou náladou, od prvního pohledu se smyslem pro humor a navíc přesně ten typ, se kterým byste zašli rádi kdykoliv na kafe. Na Instagramu ji najdete jako @gabriela_kostohryzova a určitě o ní ještě uslyšíme!

Míša v létě tráví čas na plzeňském koupališti s dcerou

Další a neméně sympatická blondýnka Michaela Malotinová, která se před televizními kamerami ukázala ještě jako brunetka, má úspěšnou základnu fanoušků stejně jako její kolegyně Gábi. Lidé zkrátka chtějí svůj čas sdílet s těmi, o nichž si myslí, že mají stejně rodinné zázemí, jaké předpokládají. Sleduje ji bezmála 70 tisíc lidí, vytvořila svůj vlastní porodní kurz a sdílí každodenní radosti s dcerou Beou. Holky hodně cestují, neustále něco podnikají a nebo vyrazí k vodě. Právě v létě své fanoušky pravidelně zásobovala fotkami z koupaliště.

A v haulech rozhodně nezaostává! Má hned několik spoluprací, které ji jistě na rodičáku významně přilepší. Svým nakažlivým úsměvem a perfektní postavou si fanoušky zkrátka získala a firmy do ní rády vloží důvěru.

Na Instagramu je jako @michaela_buchta_malotinova a naposledy zásobovala své fanoušky fotkami z dovolené v Egyptě, kde trávila chvíle s celou svou rodinou.

Zdroj: Instagram, TV NOVA

KAM DÁL: Dvojitá porce Polívky na place: Vladimír vděčí za svůj šarm francouzským genům, diváci ho milují. Otec nezůstává pozadu.