Trénink za každé situace: Walker z Manchesteru City si v karanténě pozval prostitutku

Tak hlavně, jestli zaskóroval...
 

Obránci Manchesteru City Kyleu Walkerovi hrozí od klubu trest za to, že si v době karanténních opatření kvůli pandemii koronaviru pozvali s kamarádem domů dvě prostitutky. Anglický fotbalový reprezentant už se za své jednání omluvil.

Nejspíš si chtěl prostě jen "zatrénovat", karenténa nebo ne. "Chápu, že jako profesionální fotbalista mám jít příkladem. Proto se chci omluvit rodině, přátelům, klubu i fanouškům, že jsem je zklamal," uvedl Walker.

Káže vodu, pije víno

Devětadvacetiletý fotbalista s přítelem strávili ve společnosti prostitutek, kterým podle listu The Sun zaplatili 2 200 liber (téměř 70 000 korun), noc na středu. V ten den pak Manchester City i sám Walker na sociálních sítích vyzývali lidi, aby dodržovali vládní nařízení a zůstávali doma v izolaci.

"Fotbalisté jsou vzory a naši hráči i další zaměstnanci podporují neuvěřitelné úsilí zdravotníků a ostatních klíčových osob v boji s koronavirem, jak mohou. Kyleovo jednání jde přesně proti této snaze. Jsme z toho zklamáni, zaznamenali jsme jeho rychlou omluvu a provedeme vlastní vyšetřování," tvrdil mluvčí úřadujícího mistra Premier League, která je stejně jako další soutěže kvůli pandemii přerušena.

KAM DÁL: V době nouzového stavu teče pivo proudem. Češi o něm však téměř nic nevědí.