Žena s největšími umělými rty na světě svým vzhledem děsí. Stále ale není spokojená, chce víc

Mimo zvětšení rtů podstoupila Andrea i proceduru, která jí změnila tvar obličeje
 

Andrea Ivanova na sociálních médiích čelí obrovské kritice, podle fanoušků totiž vypadá směšně a také ji varují před tím, že její rty jednoho dne prasknou. Zdá se totiž, že už takový nápor dlouhou dobu nevydrží. Ivanova ale rty zmenšovat nehodlá, právě naopak.

Andrea Ivanova pochází z Bulharska a v současnosti je pyšnou majitelkou největších uměle vytvořených rtů na světě, nechala si do nich napíchat již 26 výplní, ale stále jí to údajně přijde málo.

Jejím cílem je vypadat jako panenka a je přesvědčena o tom, že zvětšování rtů je tou správnou cestou.

To ale není ta jediná procedura, kterou Andrea podstoupila. Miluje různé druhy kosmetických úprav a snaží se je co nejvíce využít. Dokonce jí ani nevadí, že její tvář už po nespočtu kosmetických zákroků nevypadá ani trochu přirozeně.

Mimo zvětšení rtů podstoupila také prodloužení obličeje pomocí změny tvaru brady a čelisti. Za tento zákrok zaplatila v přepočtu 15 000 Kč. To ale prý ještě není všechno, změny tvaru obličeje se jí zalíbily podobně jako výplně do rtů a prozradila, že v nejbližší době se chystá podstoupit i kosmetickou proceduru, která jí vytvaruje lícní kosti.

Doufá, že jí tyto změny pomohou se ještě více přiblížit vzhledu její oblíbené panenky.

Na sociálních sítích čelí kvůli svému nepřirozenému vzhledu obrovskému množství kritiky. Na druhou stranu ale také zaznamenala, že se její nový vzhled líbí mužům.

„Spousta mužů mě zve na rande a dokonce mi i nabízejí peníze, líbí se jim, jak vypadám,“ prozradila Andrea.

Potvrzují to i komentáře. „Jsi nádherná,“ napsal fanoušek. „Moje oblíbené rty,“ objevilo se pod jedním z příspěvků.

 

Zdroj: Express

KAM DÁL: Dívka utratila statisíce, aby vypadala jako panenka. Nyní lituje.


Životní styl

Hobby