Žena udala manžela na policii: Chce po mě stále sex, jsem vyčerpaná, řekla. Vytvořil si domácí viagru

Sex se může velmi rychle stát noční můrou
  |   zajímavost

Abnormální chuť na sex. To byl důvod, proč třiačtyřicetiletá žena na pokraji sil udala v provincii Chachoengsao v Thajsku svého manžela na policii. To, co se zpočátku zdálo jako skvělá věc, se podle ní změnilo v peklo. Partner prý požadoval akt lásky až sedmkrát denně. Chlapík si totiž vyrobil něco jako přírodní viagru z kokosových ořechů, informuje web Daily Star.

Sex sedmkrát denně. Pro mnoho z nás naprosto nemyslitelné. I když je vám dvacet a jste ve skvělé formě, je to spíš jen pro několik málo jedinců, kteří jsou na sexu závislí. Tak si představte, že žena ve velmi zralém věku přijde na policii, aby udala svého čtyřiašedesátiletého manžela proto, že "to" po ní neustále chce. Thajec se začal cítit jako mladík a stal se závislým na "zázračném" nápoji. Na začátku jsem byla spokojená, doháněla jsem to, co jsem v mládí nestihla. Ale teď jsem opravdu hodně opotřebovaná a je mezi námi neustále napětí,“ postěžovala si.

Dvakrát nebo třikrát mu to nestačí

Partneři prý neměli sex už hodně dlouho a hledali cestu, jak milostný život znovu nastartovat. Kokosová šťáva se ukázala jako dobrý nápad. „Jenže on teď vypadá, že je na tom závislý. Neustále chodí ke stánku a kupuje si novou šťávu. Pak přijde a chce se milovat, nedá se to zvládnout,“ vysvětlovala šokovaným policistům žena.

Nabídla mu, že budou mít sex dvakrát denně. Ale to mu prý nestačí. „Není uspokojený. Chce to pak ještě třikrát nebo čtyřikrát. Dokonce i když jsem mu několikrát za den vyhověla, chtěl to po mně ještě před spaním.“ Policisté nakonec ženě doporučili, aby šla domů a pokusila se s manželem ještě jednou všechno probrat a najít řešení.

Všichni chtějí kokosy, lékař souhlasí

Když se o "zázračné medicíně" doslechli místní muži, vzali stánek s kokosem doslova útokem. Všichni chtějí přírodní viagru. Majitelka stánku Wandee Paoponpreuk si to nemůže vynachválit. „Někteří zákazníci vypijí i čtyři kokosové ořechy přímo před stánkem. Jen doufám, že jim z toho nebude špatně.“

Všichni zkrátka chtějí mít sexuální apetit jako jejich spoluobčan. Navíc kokos je cenově dostupný, většinou se pěstuje v místních zahradách a stojí 20 bathů (v přepočtu 14 českých korun). Doktor Kampanant Pornyokrai z místní nemocnice uvedl, že pití kokosové vody opravdu může zvýšit testosteron, což vede u mužů k větší sexuální touze. „Ještě je ale třeba hodně výzkumů, abychom to mohli potvrdit s jistotou,“ dodal lékař.

Zdroj: Daily Star

KAM DÁL: Putin zakládá vlastní Volkssturm. Pro Němce děti a starci sloužili jen jako potrava pro děla.

Klíčová slova: