Půjčky pro OSVČ mohou být na vašem účtu ještě dnes

Proč ještě jednat mezi čtyřma očima, když se mnoho věcí dá vyřídit přes internet
  |  Komerční sdělení

Nemusíte na nic čekat, zvláště pokud potřebujete nutnou investici do rozvoje vaší firmy nebo zažíváte překvapení v podobě neočekávaných výdajů. OSVČ nemají rádi složitou administrativu, to není žádná novinka. Právě proto na ně v rámci nebankovního úvěru čeká jen minimum papírování a jde také o položky, které vyžadují současné české zákony. Chtít cokoliv navíc není namístě, neboť každé zdržení se počítá jako velké mínus.

Až dvacet tisíc naprosto na cokoliv

Podnikáte a potřebujete malou výpomoc? Jste na začátku celé kariéry a tušíte, že bez investic se určitě neobejdete? Potom jsou půjčky pro OSVČ určené právě vám. Nemusíte kvůli nim ztrácet čas osobně na pobočce, neboť se jednoduše dohodnou online, přesně tak, jak velí dnešní doba. Proč ještě jednat mezi čtyřma očima, když se mnoho věcí dá vyřídit přes internet, že? Peníze můžete mít na účtu už během deseti minut od schválení, což je v dnešní době velká výhoda. Použít se tedy dají prakticky hned, bez vyplňování různých kolonek ve formulářích. A na co mohou například posloužit?

  • Firemní nábytek. Kancelářský stůl, pohodlná židle, ale také různé skříně, poličky a podobně.
  • Pojistné a daně. Někdy přijdou ke slovu nedoplatky, což je nutné vyřešit co možná nejdříve.
  • Výdaje spojené se software či nářadím do dílny. Tyto nákupy totiž jednoduše nelze odkládat.

Nečekané položky v rozpočtu už nepřekvapí

Vyberte si podle svého, půjčky pro začínající podnikatele vám totiž rozhodně nekladou žádné složité mantinely. Připravena je suma v rozmezí 5 a 20 tisíc korun, přičemž lhůta splatnosti je nastavitelná mezi 7 a 30 kalendářních dnů. Jinými slovy, v těchto podmínkách si jistě najde vhodnou variantu úplně každý žadatel. Proč potom ještě žádat banku o půjčku, když je zde výsledek opravdu velmi nejistý?


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru