Svatba Adély Gondíkové nebyla bez chybičky. Šaty by totiž volila jiné, než nakonec oblékla

Adéla tvrdí, že herec Jiří Langmajer ji má nejraději přírodní
Zobrazit fotogalerii (2)
 

Ve svém věku prý už nemá herečka Adéa Gondíková čas ani myšlenky na řešení některých dilemat, která prožívají ostatní nevěsty a novomanželky. Není divu, po letech soužití s Jiřím Langmajerem už tvoří sehraný pár a svatba, kterou před médii utajovali, se nesla v pohodovém duchu. Všechno však podle plánu zdaleka nešlo.

Svatba v klidu a pohodě, taková je vždy představa nevěsty i ženicha. Ale většinou se věci zvrtnou a ne vše probíhá tak, jak by mělo. „Šaty, které jsem nakonec měla, bych si, upřímně, sama nevybrala,“ svěřila se Adéla Gondíková.

„V mém věku je to se šaty složitější, původně jsem nechtěla odhalená záda ani dekolt, měla jsem pocit, že už se to nehodí.“ S výběrem si nechala poradit a u hostů i fanoušků sklízela potlesk. Aby také ne, vypadá totiž stále opravdu úžasně.

Hubnutí do šatů neřešila

Tradiční hubnutí do šatů už tak štíhlá herečka řešit nemusela. Vyřešil ho za ni totiž ortodontista, který jí nasadil neviditelná rovnátka. Při plánování svatebního líčení se zase řídila vkusem svého nastávajícího: „když jsem řekla vizážistce, že máme na líčení hodinu, začala se smát. Obvykle prý s nevěstami stráví třeba tři hodiny. Já se moc nelíčím, a hlavně, Jirka mě má nejraději přírodní úplně bez make-upu.“

I v každodenním shonu herečka dává přednost důkladné péči o tělo a obličej než následnému maskování nedostatků. „Moje pokožka je extrémně suchá, takže používám tělové oleje,“ prozradila. Pečlivě se ale stará i o vizáž svého muže: „Když jdu nakupovat, tak vždy přihodím i něco pro něj,“ uzavírá se spokojeným úsměvem.


Zdraví a styl