Pomozte! Policie pátrá po této dívce, neviděli jste ji?

Pokud jste Denisu viděli, volejte na linku 158
24.05.2016 - 15:49  

Neviděli jste patnáctiletou Denisku Vlčkovou? Dívka byla naposledy viděna včera kolem šesté hodiny večerní na autobusovém nádraží v Dobříši. Od té doby se nikomu neozvala. Policisté tak prosí širokou veřejnost o pomoc. Pokud by měl o ní kdokoli zprávu, nechť ji neprodleně nahlásí na nejbližší služebnu nebo volá linku 158. 

Denisa měří 160 centimetrů, je štíhlá a rovné blond vlasy má česané na patku. Nosí dioptrické brýle, má kulatý obličej a hnědé oči. Zmizení dcery nahlásila včera před půlnocí její matka s tím, že s ní byla ještě večer v telefonickém kontaktu. Od této chvíle však o ní bohužel není vůbec žádná zpráva. 

Naposledy měla Denisa oblečené krátké modrobílé kraťasy s žíháním, silonky, růžovou mikinu s nápisem přes hrudník, modré tričko s hvězdičkami a černé neznačkové boty. Na zádech měla sportovní batoh tkaničkového typu tzv. vak značky Nike.

Případ řeší příbramští policisté spolu s dalšími středočeskými kolegy. Nejen oni přivítají každou pomoc, která by vedla k nalezení mladé slečny. 

 

 

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru