PÁTRÁNÍ: Policie pátrá po chlapcích z dětského domova

Dva pohřešovaní chlapci
Policie ČR
Dva pohřešovaní chlapci

Příbramští kriminalisté pátrají po dvou chlapcích z Dětského domova Solenice​. Ztratili se dva sedmnáctiletí chlapci Jan Dvořák a Michal Diče.

reklama

Dva chlapci se ztratili z Dětského domova Solenice​​. Jeden utekl na konci září a druhý zmizel 10. října.  Policie prosí veřejnost, aby informace o chlapcích volali na bezplatnou linku 158 nebo na telefon 974 879 313

Sedmnáctiletý Jan Dvořák dne 28. září v pět hodin večer odešel na povolenou vycházku a

zpátky se nevrátil. V minulosti již jednou nepřišel z vycházky zpět do dětského domova. Na sobě měl v době odchodu světlé šortky a světlé tričko.

Popis osoby:

štíhlé 180 cm vysoké postavy,

modré oči,

rovné středně dlouhé vlasy světle hnědé barvy, účes na patku.

 

Sedmnáctiletý Michal Diče odjel dne 10. října v šest hodin ráno do školy v Příbrami. Do současné doby o sobě nepodal žádnou zprávu. V době odchodu byl oblečen do modrých džínů a látkové mikiny s kapucí.

Popis osoby:

střední 170 – 180 cm vysoké postavy,

hnědé oči,

krátké středně husté blond vlasy.

 

reklama
#Příbram #pohřešovaní chlapci #Jan Dvořák #pohřešovaní #Michal Diče

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.