„Pedofil“ z Jenštejna dopaden! Muže odvezli na léčení do Bohnic

Muž zřejmě skutečnou pedofilií netrpěl...
  |  

Nedávno jsme vás informovali, že v Jenštejně u Prahy volali policii na muže, který prý sledoval děti jdoucí ze školy. Muž už není nikomu nebezpečný, neboť ho policie odvezla na léčení do Bohnic.

Muž je v Bohnicích

S policií jednal zástupce našeho serveru již od začátku týdne, avšak s ohledem na probíhající vyšetřování jsme nesměli prozrazovat žádné informace. Nyní však můžeme vás, naše čtenáře, potěšit dobrou zprávou, neboť muž, který byl v Jenštejně prošetřován, byl dopaden.

„Policie obvinila třiatřicetiletého muže ze dvou skutků výtržnictví. Prvního se měl dopustit v obci Nehvizdky, druhého pak v Jenštejně. Tento muž se dopustil hrubé neslušnosti,“ informovala zástupce našeho serveru Markéta Johnová, mluvčí středočeské policie. Muž již nikomu škodit nemůže: „Muže jsme odvezli do Bohnic na ochrannou sexuologickou léčbu,“ dozvěděli jsme se dále.

 

Ukájel se opakovaně

Nutno podotknout, že nešlo o skutečného pedofila, ale o muže, který má nutkavou potřebu obnažovat se a ukájet na veřejnosti. Přesně to dělal ve voze v Jenštejně i v Nehvizdkách, zřejmě ani děti nebyly jeho skutečným objektem zájmu, neboť v druhém případě se obnažoval před mužem. Muž byl prý za tento čin opakovaně odsouzen, poslední rozsudek byl ze srpna letošního roku. Rozsudkem mu bylo stanoveno, že má absolvovat ochrannou sexuologickou léčbu, což se nestalo, a tak jej policisté do léčebného zařízení sami odvezli. „Muži hrozí za tento trestný čin až tři roky vězení,“ uvedla Markéta Johnová.

 

O případu jsme vás prvně informovali v tomto článku.

 


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru