Fanoušci Slavie spílají hráčům Rangers. Ještě, že se hrálo bez diváků, ty vzkazy jsou dost drsné

Ondřej Kolář může mluvit o štěstí, že nemá hlavu na dvě půlky
 

Skotská ostuda má dohru i mezi fanoušky. Poté, co brankář Ondřej Kolář skončil s potrhaným obličejem a otřesem mozku a obránce Ondřej Kúdela byl zbit jedním z hráčů Rangers, museli být slávisté z Ibrox Stadium eskortováni policií. Na facebookové stránce skotského týmu bitva dál pokračuje.

Bylo to peklo a bitva, která místy neměla s fotbalem nic společného. Hráči slavného klubu totálně neunesli, že byli v dvojzápase osmifinále Evropské ligy horším týmem. Zejména na domácím stadionu často nevěděli, která bije. Nervy měly napnuté jako špagáty a není se čemu divit, že praskly. Ale že to bude až takto brutální a nefér, to asi čekal málokdo.

Mnoho zranění a zbitý Kúdela

 

Brankář Ondřej Kolář skončil po zákroku ve stylu bojových umění s roztrženým čelem, obličejem a otřesem mozku, další borci si z Glasgow odvážejí řadu zranění. Ondřej Kúdela byl obviněn z rasismu, po zápase pak napaden a pěstmi zbit hráčem Rangers. „Mohu potvrdit, že jsme opustili stadion v doprovodu policie a míříme do hotelu,“ řekl pro pro Sport.cz mluvčí Slavie Michal Býček.

Bitva se samozřejmě rozhořela i mezi fanoušky. Možná dobře, že se hrálo bez diváků a rozvášněné strany se do sebe nemohly pustit pěstmi. Tím spíš, že v Glasgow v tom mají praxi a hráči jdou i v tomto "vzorem". 

 

Rangers manager Steven Gerrard spoke to the press after tonight's match at Ibrox - click below to read the press conference in full: http://rng.rs/3lsP1yB

Zveřejnil(a) Rangers FC dne Čtvrtek 18. března 2021

Proč si hrajete na Bohy?

„Rasismus nepatří nikam, ale dokázal už to někdo hráči Slavie? Ne. Tak proč si hrajete na Bohy a napadáte hráče na chodbě?“ ptá se jeden ze slušnějších komentujících. „Neumíte fotbal, jste lháři. Dejte se na MMA, to je pro méně inteligentní lidi. Ubožáci,“ doplňuje další.

Na stránce Rangers se samozřejmě najde celá řada zastánců skotského týmu. Nakonec můžete posoudit sami, kde je pravda. Jisté je, že UEFA nebude mít jednoduchou práci.

KAM DÁL: Nechutná dohra utkání Slavie: Kúdela zbit pěstmi hráčem Glasgow Rangers, trenér Gerrard se díval.


Zdraví a styl