Některé české celebrity slavily Mikuláše netradičně. Jak to vypadalo u Rytmuse, Borhyové a dalších hvězd?

Po nepřijetí na Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy začala studovat Vyšší odbornou školu publicistiky, kterou úspěšně dokončila
Foto: ShowPix
Po nepřijetí na Filozofickou fakultu Univerzity Karlovy začala studovat Vyšší odbornou školu publicistiky, kterou úspěšně dokončila

Někteří čeští herci, zpěváci a moderátoři si užili tradičního Mikuláše se vším všudy, jiní ale svátky pojali trochu kreativněji. Zatímco u Romana Vojtka nechyběla celá Mikulášova parta i s děsivými čerty, Lucie Borhyová svou netradiční "oslavou" šokovala fanoušky.

reklama

Rytmus Mikulášem

Slovenský rapper Rytmus se převlékl za Mikuláše pro svého syna a na sociálních sítích sklidil pochvaly. Jediné, co ho prozrazovalo, prý byly tenisky, které by si na sebe pravý Mikuláš nejspíše nevzal. Tento detail ale naštěstí jeho synovi Sanelovi unikl.

„Mikuláš, alias nezabijme dětskou naivitu. Dokonce i přesto, že mu to břicho rostlo z boku a měl úchylný hlas, tohoto Mikuláše miluju!“ napsala pod video, které sdílela na svém instagramovém profilu, Jasmina Alagič Vrbovská.

Agáta Hanychová Mikuláše oslavila, jak se patří

Mikuláš nezapomněl navštívit ani ratolesti Agáty Hanychové a tentokrát si s sebou dokonce vzal i čerta a anděla, aby měly děti z jejich návštěvy zážitek, jak se patří.

„Tak u nás už Mikuláš byl. Básničky odříkaný, písničky odzpívaný a nadílka rozdaná,“ napsala Agáta Hanychová na sociální síť.

Roman Vojtek si pozval čerta, kterého by se báli i dospělí

V podobném tradičním duchu se slavilo i u Romana Vojtka, který si domů pozval mnohem děsivěji vypadajícího čerta.

Pod příspěvěk na svém instagramu napsal: „Neodnesli nás. Co vy? Zůstali jste také ještě na tomto světě? Tak krásného Mikuldu a druhou adventní neděli vinšuju.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Roman Vojtek (@roman.vojtek)

Veronika Arichteva slaví originálně

Tato herečka si místo oblíbené oslavy Mikuláše hrůzou a děsem vymyslela svou vlastní Mikulášskou tradici. 

„Místo strašení čertem si chodíme pro mikulášskou ke krmelci. Dali jsme jim tam nakousaný jabka a Luka si odnesl knížku a křupky. Doufám, že ne rýmu,“ napsala pod zveřejněný snímek v lese u krmelce.

Lucie Borhyová okouzlila fanoušky

Moderátorka své sledující na Mikuláše šokovala svou krásou, když se převlékla za elegantní čertici, která by se mohla vydat rovnou na nějaký honosný pohádkový bál.

Dalo by se říci, že jí to po čertech slušelo.

„Přeji Vám všem po čertech hezký zbytek 2. adventní neděle!“ objevilo se v popisku.

KAM DÁL: Romantická komedie s nestárnoucí Brooke Shields: Proč se (ne)dívat na Vánoční hrad?

reklama
#české celebrity #Mikuláš #ze společnosti #Rytmus #alagič #Hanychová #vojtek #borhyová

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.