Fotografie, která vzbuzuje dojetí. Tereza Brodská zavalena vlnou reakcí od celebrit

Tereza Brodská sdílela dojemnou fotografii rodičů na Instagramu
Foto: Showpix
Tereza Brodská sdílela dojemnou fotografii rodičů na Instagramu

I herečka Tereza Brodská umí ovládat svůj účet na Instagramu. Nesdílí však fotografie toho, jak se koupe v ledové řece jako ostatní otužilci z řad celebrit, ale dojemnou fotografií zavzpomínala na vlastní rodiče. 

reklama

Na instagramovém účtu populární herečky Terezy Brodské se to hemží snímky domácích mazlíčků, záběry s přáteli herci, fotografiemi z procházek, ale občas také zabrouzdá v archivu, aby se s fanoušky podělila o hutnou dávku nostalgie. Jeden snímek hovoří za vše.

Máma a táta

Dcera slavných rodičů si rozhodně svoji úspěšnou kariéru nevybudovala jenom díky svému jménu. Matka Jana Brejchová a otec Vlastimil Brodský ji spíše vybavili geny, které následně zužitkovala v herecké dráze. Byť se rodiče snažili, aby ji od herectví odradili, její talent nakonec neudusili. Právě na ně si vzpomněla v dojemné fotografii na Instagramu, kterou vyndala ze šuplíku. 

V komentářích najdete příspěvky od Chantal Poullain, herečky Lenky Krobotové, Evy Decastelo, ale také z divadla Bolka Polívky. Všichni obdivně a dojemně tleskají. Ještě aby ne, když je to tak krásná fotografie. Posuďte sami.  

 

KAM DÁL: Proč si hvězdu seriálu Slunečná nechce snoubenec vzít? Bendová si vzala silonky do sandálů a je to fakt síla

 

reklama
#Jana Brejchová #Tereza Brodská #Vlastimil Brodský

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.