Glosa Alexandry Udženiji: Konec paní primátorky se dal očekávat

Prostě to zařídíme, uděláme, profíky najdeme, postavíme, Prahu zvelebíme. Tak nějak hlásalo před volbami hnutí ANO, skutek však jaksi utek. Logickým vyústěním je fakt, že primátorka Adriana Krnáčová už nebude tento post obhajovat. Co na to předsedkyně klubu zastupitelů za ODS při ZHMP Alexandra Udženija?

11.04.2018 - 12:30   |  
Bude konečně líp?
Zobrazit fotogalerii (3)

/KOMENTÁŘ/ Praha pod vedením primátorky Krnáčové neuvěřitelně stagnuje a v podstatě nefunguje. Nefunguje ani ten "tým profíků" na magistrátu, který před volbami hnutí ANO slibovalo. Nutno ale férově dodat, že v tom paní primátorka není sama. Za zoufalou situaci může celá koalice ANO, ČSSD a Trojkoalice (SZ, KDU-ČSL a STAN).

ODS několikrát vyzvala primátorku, ať z koalice vyhodí Zelené a další strany, které rozvoj Prahy systematicky brzdí. Neměla na to odvahu, a tak to i za ně taky odnesla. Je symbolické, že svůj konec v politice oznámila v situaci, kdy Praha zažívá obrovský dopravní kolaps, způsobený nefungující technologií v tunelu Blanka.

Nesystémovost hnutí ANO

Podstata problému není v jedné osobě, ale v nesystémovosti hnutí ANO, ve kterém převažují naprosto protichůdné názory a zájmy. Ukazuje se, že město ani stát nejde řídit jako firmu a že selhává jeden projekt hnutí ANO za druhým.

Jako kolegyni, na osobní úrovni, bych paní primátorce chtěla popřát vše dobré do dalšího působení, které zřejmě nebude v politice.

Magistrát v čele s Krnáčovu se vyznamenal. Obchodníci trpí neschopností úřadu. Více čtěte zde.

Přidat komentář

Pro vkládání komentářů se prosím přihlašte nebo zaregistrujte.

Výhody registrace:
Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám nikdo nebude moci vzít. Registrace bude do budoucna jeden z našich nástrojů k udržení diskusí v přijatelných mezích.

Při registraci si můžete zvolit unikátní přezdívku a pod ní psát příspěvky. Tuto přezdívku vám v budoucnu nikdo nebude moci vzít. Zároveň registrací dáváte souhlas se zasíláním informací a nabídek tykajících se webu Čtidoma.cz nebo jeho provozovatele či obchodních partnerů.

Redakce si ponechává právo jakýkoli nevhodný příspěvek smazat bez udání důvodu.