Andrea Verešová se ukázala úplně nahá, už ji prý nebaví názory puritánů

Andrea Verešová odcestovala do Dubaje s celou rodinou po nepříjemném skandálu a zatím to vypadá, že se vracet nehodlá
Zobrazit fotogalerii (3)
  |   zajímavost

Andrea Verešová se svou dokonalou postavu ukazovat rozhodně nestydí, důkazem je její profil na sociální síti instagram. Za nahé snímky sklidila ovace. Fanoušci se shodují na tom, že ti, kdo s její veřejnou nahotou nesouhlasí, jí prostě jen závidí.

Andrea Verešová se se svými vypracovanými křivkami na instagramu často chubila na slunných plážích v miniaturních plavkách, které nechávaly představivosti opravdu málo. Nyní ale zvolila jinou taktiku, nenechala představivosti vůbec nic. 

Chce tak prý bojovat s archaismy a puritánstvím.

„Je to zvláštní, že lidé i v současné době přebírají různé archaické názory a předsudky, chovají se tak hloupě pokrytecky a puritánsky! V dnešní době, kdy na nás z internetu, z každého článku, reklamy a videoklipu křičí erotika, nahota, bohužel i násilí a vulgarita...,“ napsala do popisku jednoho z příspěvků.

Modelka v popisu také zmínila, že je na svoje tělo patřičně hrdá, tak nechápe, proč by ho neměla ukazovat, je to koneckonců její profese. Nejvíce ji prý mrzí, že její fotky nejvíce kritizují další ženy.

„Pracuji na sobě a jsem na své tělo patřičně hrdá. Velmi ráda se dívám na a obdivuji i jiné krásné ženy. Těší mě, když vidím úspěšnou, sebevědomou matku, která je inspirací! Krásné estetické fotky ženského těla mě neurážejí, právě naopak. Naštěstí už nežijeme v době kamenné, ani ve středověku, kdy se za to upalovalo. Mrzí mě, že právě ženy, krásné bytosti stejného pohlaví, kritizují nejvíce. Proč považujete mateřství za „stigma“?! Myslíte si, že mateřstvím pro ženu všechno skončilo a má se automaticky vzdát své kariéry? Podle vás by už žádná umělkyně nesměla od chvíle, kdy má děti, pracovat, protože se to nepatří!? A kdo to řekl? Pravda je taková, že erotika a nahota je součástí showbyznysu,“ zaznělo také v příspěvku.

Ve středověku nebo v době kamenné by Andrea Verešová s těmito názory určitě nepochodila, ale v současnosti se jí dostalo nebývalé podpory.

„Krásně napsáno,“ vzkázala modelce fanynka.

„To je jen ženská závist, kritizují, protože si to nemohou dovolit,“ napsala další.

KAM DÁL: Nestárnoucí Gisele Bündchen prozradila svůj tajný recept na krásu. Vypadá lépe než ve dvaceti.

Klíčová slova: