Nestárnoucí Gisele Bündchen prozradila svůj tajný recept na krásu. Vypadá lépe než ve dvaceti

Několikrát byla obsazena ve vedlejších filmových rolích, zahrála si v komedii Taxi či romantickém dramatu Ďábel nosí Pradu
Foto: ShowPix
Několikrát byla obsazena ve vedlejších filmových rolích, zahrála si v komedii Taxi či romantickém dramatu Ďábel nosí Pradu
zajímavost

Slavná brazilská modelka zraje jako víno. Přitom její recept na krásu není nic zázračného a při troše dobré vůle si ho může osvojit každý. Gisele Bündchenová přiznává, že se s přibývajícími roky cítí lépe a lépe. Jak je to tedy možné?

reklama

Supermodelka si podle vlastních slov ve čtyřiceti letech užívá života více než kdy předtím. Bündchen je ikonou od roku 1999, kdy ji časopis Vogue spojil s návratem modelek s ženskými křivkami a s koncem éry vyzáblých modelek.

V letech 2000-2006 byla jednou z Victoria's secret angels. Od roku 2004 je nejúspěšnější (nejlépe placenou) modelkou na světě. Přesto jejím tajným elixírem mládí nejsou drahé procedury, ale pozitivní vibrace. „Řeknu vám, opravdu se teď cítím lépe než ve třiceti,“ sdělila v jednom z videí pro kanál Christian Dior.

Teprve ve 30 pochopila, co a jak

„Nebudu lhát, ne vždy jsem dělala to, co by se slušelo a patřilo. Týkalo se to i životosprávy a věcí kolem zdraví. Teď jsem ale připravená. Takže jdeme na to, světe!“ svěřila se.

Modelka zmínila, že se hodně soustředí na péči o oční okolí. „S příbývajícími léty si všímám, že to jsou místa, o která musím pečovat, jinak se na nich ta léta zkrátka podepíšou,“ podotkla.

Každé ženě nejspíše v hlavě vyskočil seznam nejrůznějších očních krémů. Gisele ale mimo péči o oční okolí z vnější strany zdůraznila také péči zevnitř.

Pohledem posílá pozitivní vibrace

Je známé, že oči jsou okna do duše a o tu je potřeba se starat zrovna tak. Spirituální supermodelka tedy také kladla důraz na sílu mysli. Podle Bündchen můžeme někomu vyslat pozitivní energii pouhým pohledem. „Oči jsou velmi mocnou zbraní. Proto když se na někoho zadívám, snažím se mu tím pohledem zárověň i vyslat pozitivní vibrace,sdílela modelka své tajné tipy.

Co se týká naší vlastní pozitivní energie, kráska sází na meditaci. Ve svém příspěvku na instagramu přiznává, že jí právě meditace pomohla překonat i nejtěžší období života.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele)

Mluvit o stárnutí se nikdy nebála

Modelka, která má dvě děti s manželem Tomem Bradym, se o přibývajících letech nikdy mluvit nestyděla. „Když na sobě vidím všechny ty změny, beru je jako reflexi let, která jsem prožila, a cítím obrovský vděk. Čím jsem starší, tím více jsem sama se sebou spokojená a vděčná za každou zkušenost, kterou mi život přinesl,“ dodala.

Zdroje: Page Six

KAM DÁL: Olga Menzelová vybírá popelnice. Narazila na opravdové skvosty.

reklama
#světové celebrity

To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

reklama
Máte zajímavou informaci? Chcete spolupracovat?
Kontaktujte šéfredaktora Martina Chalupu: chalupa@ctidoma.cz

© Centa, a.s.
Jakékoli použití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího užití a zpřístupňování textových či obrazových materiálů bez písemného souhlasu společnosti Centa,a.s. je zakázáno. Čtenář svým přihlášením do jakékoli soutěže na našem webu dává souhlas s tím, že v případě, že se stane výhercem této soutěže, může být jeho jméno na webu publikováno. Centa, a.s. využívala licenci ČTK a využívá fotografie z Depositphotos.