Bagárová, Štíbrová, Pártlová, Konvičková a Pagáčová: "Covidové maminky" vypadají úžasně, ukázaly fotky z porodních sálů

Na Instagramu se novým přírůstkem do rodiny pochlubila mimo jiné i Nikol Štíbrová. Synovi Mathiasovi se narodil bratříček!
 

Porodily během pandemie. Slavné české maminky sdílí fotky jen pár minut po porodu. Vyčerpání na nich není znát. Září štěstím a vypadají lépe než kdy jindy. Nebo to vidíte jinak? Která z instagramových maminek je nejkrásnější? Rozhodněte sami. Kdo pustil tatínka na porodní sál a jaká jména teď letí?

Většina smrtelníků by po porodu vypadala jako maratonský běžec v cílové rovince. To ale neplatí o českých celebritách. Přesvědčte se sami.

Monika Bagárová

Jako první z našeho výběru porodila v době covidové zpěvačka Monika Bagárová. Dojemný snímek přímo z porodní místnosti sdílela na Instagramu v květnu minulého roku. Narodila se jí dcera Rumia. Na fotce je zachycený i její partner, zápasník UFC Makhmud Muradov, jak zadržuje slzy štěstí.

„Nic víc neexistuje, nejkrásnější pocit na světě. Moje rodina, moje lásky. Děkuji pane bože za ten nejkrásnější dar,“ vyjádřila Monika svůj vděk pod příspěvkem.

Markéta Konvičková

Zpěvačka a držitelka Zlatého slavíka Markéta Konvičková porodila minulý rok v září. V příspěvku mimo jiné také poděkovala týmu porodníků. „Hned bych šla rodit znovu! Byli naprosto boží,“ zažertovala pod příspěvkem. Rodit během pandemie nemůže být snadné, ale zvládla to na jedničku.

Na fotce drží v náručí dceru Amálku s manželem Reném Kubošem po svém boku.

„Poklad v náručí. Vítej sluníčko,“ vzkázala pod příspěvkem své novorozené dceři.

Patricie Pagáčová

Patricii Pagáčové, rozené Solaříkové, se minulý měsíc narodila dcera Bibiana. V komentářích jí pogratulovaly Marta Jandová i Eva Decastelo. Na snímku drží dcerku v nemocniční košili a usmívá se od ucha k uchu. Odpočinku si po porodu ale moc neužila. Z nemocničního mundůru se převlékla rovnou do koktejlek, aby mohla dělat porotkyni v pěvecké soutěži SuperStar.

 

 

„Přesně to svět potřeboval! Další Pagáčovou!“ rozesmála své fanoušky popiskem. 

 

Později přidala i fotku se svými pejsky, kteří si nového člena rodiny hned oblíbili. Zaujali hlídací pozice a miminko začali okamžitě ochraňovat.

Nikol Štíbrová

Před několika dny se mezi instagramové maminky přidala i Nikol Štíbrová. Herečce se narodil už druhý syn. S manželem Petrem Leitgebem, který Nikol podporoval přímo na porodním sále, ho pojmenovali Tobiáš. Pod příspěvem zanechaly své gratulace např. Ewa Farna, Alena Šeredová nebo Aňa Geislerová.

Martina Pártlová

Poslední maminkou na sociálních sítích je Martina Pártlová. Narodila se jí krásná holčička Stella. Dokonce porodila ve stejný den jako její dobrá kamarádka Nikol Štíbrová. Vypadá to na hodně společných narozeninových oslav.

Šťastný táta Josef Vařeka, který nechyběl u porodu, se s novinkou ihned pochlubil na svém instagramovém profilu.

„Rozřízli vlka a vytáhli karkulku... Dnes jsme na svět přivítali STELLU. Je krásná. Její první nádech byl silnej moment,“ vtipkoval a dojímal své sledující na sociální síti.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Josef Vareka (@josefcruxx)

 

„Táto, byl si statečnej. Sem na tebe pyšná. Já su tak šťastné,“ vysekla mu poklonu Martina.

 

KAM DÁL: Beznadějný romantik Paul McCartney slaví narozeniny. Jak se pomstil Johnu Lennonovi?


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru