Beáta Kaňoková z Pana profesora: Proslavil ji módní blog, v klipu Ektora hrála hlavní roli. Dceru má se známým hercem

V seriálu Pan profesor hraje Karolínu Beránkovou
 

Pokud vás v každém díle seriálu Pan profesor překvapí její perfektní modely, se kterými se objeví na Gymnáziu pod Lipami, nejste jediní. Není to však jen dílem stylistů, představitelka Karolíny Beránkové, herečka Beáta Kaňoková, nezáří jen na televizních obrazovkách, ale také sociálních sítích jako módní blogerka. 

Je přirozená, krásná a má styl i talent. Narodila se v Krnově na severní Moravě, vystudovala gymnázium a následně na vysoké škole dramaturgii. Je jí 33 let a role v seriálu Pan profesor je její jedna z prvních velkých. Málokdo už ale ví, že za dob studií na vysoké škole řádila na Opavsku coby uznává módní blogerka. Spolupracovala s celosvětovými módními a kosmetickými značkami.

Nudná a upjatá? V žádném případě! 

Už tehdy slavila velký úspěch, lidé její blog začali navštěvovat denně, a dokonce ji poznávali na ulici. Dostala se k mnoha zajímavým projektům a potkala důležité lidi. Když přešla na DAMU, čas na blog upadal, dodnes se však mohou fanoušci pokochat úchvatnými modely, které oblékla. Mladší ročníky ji možná budou znát z videoklipu rapera Ektora a DJ Wiche k písni "Number One", kde si střihla hlavní roli. 

Už jako mladá chtěla být učitelkou, stejně jako její postava v seriálu Pan profesor. Karolína Beránková svůj záměr ale dotáhla do konce, Beáta už nikoliv. Zlákalo ji herectví. Ve škole byla však nadprůměrnou žákyní, byť nevylučuje, že uměla i trochu té rebelie. Dnes již tříletou dceru Juditu má s hercem Tomášem Havlínkem, vztah jim ale nevydržel. Přesto spolu dobře vychází.

Pan profesor je televizní seriál, který se na televizních obrazovkách poprvé objevil v září 2021 se svou první řadou. Druhá následovala o rok později, shodně se začátkem školního roku. Inspirací mu byl slovenský seriál z dílny TV Markíza, jehož předlohou je seriál německý s názvem Der Lehrer.

Románek s Vojtou Dykem

Kaňokovou však "nepotkáte" jen na televizních obrazovkách, v divadle například ztvárňuje Ofélii, byť právě role vedle Vojty Dyka je její zatím nejvýraznější. Dokonce to mezi nimi jiskří natolik, že se spekulovalo o nějakém tom románku. To ale dvojice nikdy nepotvrdila, navíc její seriálový partner pojal před časem za manželku Tatianu Dykovou. Kaňoková je tak po rozchodu sama a na svou pravou lásku teprve čeká.

Pokud by vás zajímalo, kde bere krásná herečka tak perfektní figuru, sama říká, že vlastně neví. "Pro postavu nic nedělám, zatím to nechávám na přírodě a na genech. Když můžu, tak si zacvičím jógu. Ale spíš je to tím, že mám malou a běhám kolem ní. To je největší tělocvik," nechala se slyšet.

Zdroj: tvguru.cz, super.cz, novinky.cz, fashionpicanteria.blogspot.com, opavsky.denik.cz

KAM DÁL: Padesát odstínů svobody: Pro roli Anastasie chtěli Angelinu Jolie. Natáčení ohrozil teroristický útok.