Vrací se milovaný Pan Profesor s Vojtou Dykem. Jak dopadne jeho láska k Beátě Kaňokové?

Scenáristé stvořili perfektní pár!
  |   osobnost

Už dlouho se televizi Nova nepovedl takový úspěch, jaký zažila s televizním seriálem Pan Profesor. Nepochybně je to také výběrem rolí, kdy si Vojtěch Dyk jako Marek Vlček a Beáta Kaňoková jako Karolína Beránková skvěle sedli. Diváci prahli po pokračování, a tak s ním televize Nova přichází na podzim. Na první díl už se diváci mohou podívat na placené platformě Voyo. 

Vtipný seriál diváky znovu zavede do prostředí běžného gymnázia, kde učí neobyčejní učitelé! Vojtěch Dyk coby kantor snů a hlavní hrdina. Zamiloval se do pohledné Beáty Kaňkové, která v každém díle předvede naprosto famózní outfit, který jí skvěle padne. Nejen proto si získala srdce mnoha diváků. 

Proč má seriál takový úspěch? Ukazuje i to nedokonalé

Vojtěch Dyk hraje učitele, kterého by si přál zkrátka každý. Neváhá přijmout své studenty u sebe v soukromém bytě klidně v noci a řešit s nimi neplánovaná těhotenství, sourozenecké spory i rodinné tragédie. Trochu nešikovně mu sice tvůrci dali název právě profesor, což u nás není titulem učitelů, ale hodnost vysokoškolského profesora, a to dokonce vyšší než docent, ale už jsme tak trochu zvyklí, že právě na středních školách se u nás učitelům tak říká. 

Gymnázium neukazuje jen perfektní studenty, kteří všichni míří na prémiové vysoké školy. Ukazuje i na ty, kteří mimo školu řeší každodenní situace, na které jako mladí ještě zkrátka nestačí. První série nabídla 14 epizod, druhá série jich nabídne celkem 10. Jedná se o adaptaci německého seriálu Der Lehrer. Na základě stejné licence vznikl na Slovensku seriál Pán profesor.

Dějová linka nabídne romantiku

Většinou, když je první série jakéhokoliv projektu založena na hledání lásky a má úspěch, scenáristé se odvážně pustí do druhé, aby ukázali, jak milostná romance hlavních protagonistů pokračuje. Dost často se to ale ukáže jako absolutní propadák. A to zejména proto, že sladký konec dvou hlavních hrdinů naruší tvůrci hádkami, rozchody nebo dalšími starostmi. To diváci vidět ale nechtějí!

Musíme si tak počkat, co čeká Marka s Karolínou tentokrát, nakolik bude seriál o trablích studentů a nakolik o milostné dějové lince. Už teď je ale jasné, že to bude pořádná romantika! Dokonce se spekulovalo, zda se do toho dva hlavní představitelé nevložili až příliš a zda Dykova manželka Tatiana Dyková nakonec nežárlí. Beáta Kaňoková má ale ve skutečnosti s partnerem Tomášem Havlínkem dceru Juditu, na ženatého kolegu si tak pravděpodobně nepomýšlí. Co ale její seriálová Karolína, která je v tom až po uši, profesor Marek je ale pořád trochu svůj a málokoho si k sobě pustí? 

Zdroj: TV Nova, seriál Pan Profesor

KAM DÁL: Tohle že je česká mládež? Prostituce, drogy, chlast a znásilnění. Za Prahu - den & noc se budou její účastníci jednou stydět.