Dcera Ivy Kubelkové vypadá skvěle. Šestnáctiletá Natálie je snad ještě krásnější než maminka

Jejím partnerem je umělec Georg Jirasek. Mají dvě dcery, Natálii (16) a Karolínu (22)
 

Jablko nepadá daleko od stromu, říká se. V případě dcery Ivy Kubelkové snad ale musí ležet přímo u kořenů. Natálie Jirásková totiž po mamince zdědila všechnu krásu a sudičky jí přidaly ještě něco navíc. Aby si její rodiče rychle pořídili zbrojní pas, bude potřeba.

Geny se v tomto případě rozhodně nezapřou. Jasně, dokonce ani Iva Kubelkové nedokáže zastavit čas, na 44 let ale vypadá stále naprosto fantasticky. Ovšem kdo zná bývalou přítelkyni Jaromíra Jágra či Martina Koloce déle, musí uznat, že Natálie se blíží vizáži maminky před nějakými dvaceti lety. 

Tohle je na zbrojní pas!

Iva a její manžel Georg Jirasek tvoří pár už přes osmnáct let, teď ale možná přichází nejnáročnější období v jejich životech. Uhlídat tolik krásy pohromadě, to bude chtít zbrojní pas nebo minimálně hodně dlouhé vidle. 

 

S malým přihmouřením oka by se dalo říct, že Iva s Natálií vypadají spíš jako sestry. Není to jen tím, jak vypadá Kubelková. Její dcera působí velmi dospěle, málokdo by jí zřejmě hádal její věk. A je dobře, že obě pravidelně zásobují sociální sítě snímky, kde si je můžeme prohlédnout pěkně pohromadě.

Cesta do modelingu

Uvidíme, kde a s kým Natálie nakonec skončí. Zatím to vypadá, že to má mladá slečna srovnané v hlavě a ví, co chce. Modelingovou kariéru má rozjetou slibně. Ovšem nebylo by to poprvé, kdy mladý člověk "sejde z cesty". Iva a Georg však určitě udělají všechno pro to, aby se to nikdy nestalo.

 

KAM DÁL: Americký zpěvák Prince se z bezdomovce vypracoval na mezinárodní ikonu a srdcovku Davida Kollera.


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru