Iva Pazderková se ukázala polonahá. Zaslouží si pochvalu, tohle se povedlo

Iva Pazderková vystoupila v roce 2018 jako host Pražského výběru, který byl vybrán jako předkapela na koncertu The Rolling Stones
 

Herečka Iva Pazderková na sociální síti ukázala, že se rozhodně nestydí. Na jejím instagramovém profilu se objevily provokativní snímky, pod kterými rychle přibyly obdivné komentáře. Celé focení mělo svůj specifický důvod, který byste rozhodně nečekali.

Iva Pazderková se do našeho povědomí vryla nejvíce asi jako "Blbá blondýna" v komediálním pořadu Na stojáka. V současné dobe působí zejména jako divadelní herečka a také o sobě dává vědět na sociální síti instagram.

Sérii polonahých fotek, které nedávno přidala na svůj profil, okomentovala následovně:

Tahle jasná slunečná mrazivá podzimní rána, kdy si člověk může udělat instakrásnou fotku ve hře slunečních paprsků, pronikajících skrz břízy za oknem. Kdy si hezky v teple uvaří čaj, potom si dá ledovou sprchu, páč otužování, že ano, a vybere ze skříně něco hebkého a teplého, v čem stráví den svého jedinečného života“.

Oslí můstek

Dokonce ani tento poetický popis jejího posledního instagramového počinu pod příspěvkem nezazněl bezdůvodně. Stal se totiž oslím můstkem k tomu, na co chtěla Pazderková odvážnými snímky upozornit.

„A potom jsou tu lidé, kteří z jakéhokoliv důvodu každé ráno čekají na první paprsek, aby se alespoň trochu zahřáli po mrazivé noci strávené venku na ulici. Instakrása je jim fuk, protože jejich život je bojem o přežití bez domova, bez tepla, bez čaje a čistého povlečení. Často bez možnosti práce, s podlomeným zdravím a spoustou bolesti v srdci,“ dokončila popis Pazderková

Nakonec pod fotky označila Armádu spásy a vybídla své fanoušky k tomu, aby jejich prostřednictvím lidem bez domova trochu ulehčili život.

KAM DÁL: Pamatujete si Bernáškovou ze seriálu Ulice? Zkrvavená herečka teď vyděsila nejen fanoušky.