Oslavy Halloweenu u Rytmuse: Pořádná facka od partnerky, tohle si za rámeček nedá

Rytmus slavil Halloween doma s rodinou
 

Slovenský rapper Rytmus to od partnerky pořádně schytal. Vše se mu podařilo zachytit na video, kterým pobavil své fanoušky na instagramu. Příště si své vtípky nejspíše dobře rozmyslí, teď už ví, co ho v opačném případě čeká a nemine.

Oslavy strašidelného Halloweenu byly u Vrbovských doma v plném proudu.

Na večírku nechyběla ani Frida Kahlo, Shrek, Wonder Woman a řada kostlivců. Děti i dospělí si s kostýmy opravdu vyhráli a vyplatilo se. Nakonec se za odměnu rozdávaly i sladkosti, které přistávaly dětem v připravených tematických nádobkách. To ale nebylo to jediné, co ten den létalo vzduchem.

Rytmus v těsné blízkosti jeho životní partnerky trochu zažertoval a nevyplatilo se. Jasmina a její citlivé uši si jeho "zpěv" líbit nenechaly a rázně zakročila. Dostal pořádnou facku a s vtipným zpíváním zase rychle skončil.

Celou situaci se mu podařilo natočit na video a zveřejnit na sociální síti.  Příspěvek si vysloužil tisíce lajků a nejspíše i nějaké ty záchvaty smíchu. Tohle se povedlo.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by @rytmusking

V komentářích se mimo usmívající se smajlíky objevily i pochvaly typu: „Pořádná facka,“ nebo „Brutálně ti sedla.“ 

Spoustu žen se ale v Jasmině poznalo a upřímně pod příspěvek psaly, že je to u nich doma stejné. Jediným rozdílem prý je, že už na manželovy vtípky nereagují.

Je tedy možné, že za několik málo let to Rytmusovi projde i bez facky. Trpělivost tedy nejen přináší růže, ale i předchází fyzické újmě.

KAM DÁL: Kateřina Hrachovcová se ukázala polonahá. Sklidila obdiv nejen za dokonalou postavu.