Karlos Terminátor Vémola: Největší skandály neporazitelného bojovníka. Včetně slabosti pro holky na "L"

Neporazitelný Karlos je legendou Oktagonu
  |   osobnost

Čtyři roky čekání na největší československý zápas mezi Terminátorem a Otakarem Marpem Petřinou v boxu skončilo předčasným ukončením. Ticho po vyřčení ortelu rozhodčím potvrdilo, že se publikum nestačí divit. Na sociálních sítích vznikla ihned po skončení Oktagonu Underground vlna nevole, která posílá rozhodčího na pracák, označuje ho za šaška a radí mu, aby se už žádného zápasu neúčastnil. Jaké jsou největší skandály Karlose, který si opět došel pro vítězství?

Karlosovy mediální aférky jsou v poslední době spojeny hlavně s jeho snoubenkou Lelou, se kterou má dvě děti, Lili a Rockyho. S tou se opakovaně rozcházejí přes sociální sítě, aby se pak vášnivě usmiřovali. Ačkoliv byla Lela trnem v oku mnohým, a to hlavně kvůli svému vzhledu, srdce některých žen si už dávno získala. U Terminátora je to naopak. Většina žen mu nefandí od chvíle, co Lela zveřejnila, že ji zmlátil s malým Rockym v náručí. Co o Karlosovi možná nevíte?

1. Slabost pro "L": Když byla jeho Lela těhotná s malou Lili, podvedl ji se silikonovou Lulu

Aférka s blonďatou Lulu vyšla na povrch, když si zhrzená žena vystavila na sociálních sítích svou fotku z Karlosovy koupelny. Bojovník jí měl údajně napsat na Facebooku, pozvat ji na zápas na Štvanici a potom s ní mít pletky, zatímco Lela pod srdcem nosila dceru Lili. Zklamaná Lela chvíli potom oznámila s Karlosem rozchod a přestěhovala se do Bratislavy. To však netrvalo dlouho a vrátila se zpět za velké slávy. Byla to drahá dovolená, kabelky i zásnubní prstýnek a druhé dítě. Karlos pak Lulu označil za koště a ta o něm nazpět řekla, že je primitiv.

Skončila jsem s Tebou, bojím se Tě, napsala Karlosovi Lela. Za chvíli se objímali v Dubaji.

2. Karlos mě zmlátil s dítětem v náručí, napsala na internet Lela

Pokud je někdo mistrem veřejných skandálů a hádek, je to skutečně Karlos s Lelou. Jeden z posledních velkých rozporů, jehož svědky byl celý Instagram, vznikl ve chvíli, kdy měla Lela Karlose podvést s jeho kamarádem Vítem Kaiserem, a to snad ještě v šestinedělí po porodu jejich syna. Když Lela s dětmi odjela, napsala si na sociální sítě: „Musím psát z mobilu Kamily, která mě vzala k sobě poté, co jsi mě zbil a v náručí jsem měla měsíčního Rockyho. Mám z tebe strach, a ještě jsi mi vzal můj mobil. S nikým jsem nic neměla, jsi nemocný a žárlivý člověk, jenom mě vydíráš, neboť se ti to hodí. Zbil jsi mě s dítětem v náručí a v životě s tebou nebudu. Ty, co se kurvíš nonstop, jednou je to Polka, pak Češka, pak kurvy ze strip klubu, kde rád trávíš čas. Chodíš domů ve dvě ráno, nonstop se kurvíš, doma jsi agresivní a na děti jen křičíš... Skončila jsem s tebou, bojím se tě,“ napsala tehdy prostřednictvím profilu kamarádky na internet Ceterová. Zprávu z profilu Kamily citoval například expres.cz. To, že je status skutečně od ní, potvrdila její mluvčí, která k tomu dodala, že jde Lela podat trestní oznámení na policii. O pár hodin později ale status zmizel. To ale ještě nebylo všechno.

Vémola tomu nasadil korunu, když na svém profilu oznámil rozchod s Lelou pomocí videa: „Přišel jsem na to, že má poměr s jiným frajerem. Je to o to horší, že to byl můj dobrý kamarád. Ona chce teď všude na sociálních sítích dávat, že já jsem ten nevěrník, že ji biju a tak dále,“ uvedl Vémola. Pár hodin nato video také smazal. Dlouho to netrvalo, Karlos i Lela si nasypali popel na hlavu, vyznali lásku jeden druhému, informace o nevěře popřeli, poděkovali za rodinu, kterou mají, a odjeli na dovolenou do Dubaje. Teď jsou zamilovaní víc než dřív a o tomhle se už nikdy nemluvilo.

3. Vítězný odchod za bučení O2 areny

Jedním z dalších významných momentů Karlose bude jistě rozpačité sobotní vítězství nad Otakarem Marpo Petřinou. Karlos nastoupil po dlouhé době, kdy se léčil se zraněnou rukou, a v promo videu k zápasu přiznal i psychické obtíže. Nevraživost zápasníků udělala ze zápasu jednu z nejsledovanějších akcí posledních let, skončila ale fiaskem. Marpo toho sice moc nepředvedl a Terminátor ho držel v koutě svým typickým tlakem, rozhodčí ale zápas předčasně ukončil a Karlos tak za své vítězství sklidil výsměch. Možná tak vůbec poprvé vítězil za zvuku bučení celé O2 areny. 

4. Porno video Karlose Vémoly 

Nelze zapomenout i na kauzu z těch časů, kdy ještě nežil Vémola s pohlednou Lelou. V době, kdy byl vůbec nejpopulárnější, se v roce 2019 začalo internetem šířit jeho video, na kterém si užívá se třemi dívkami naráz. Video měl zveřejnit Karlosův bratr, se kterým nemají dobré vztahy. Údajně ho tenkrát vydíral, aby mu dal milion, jinak video spatří světlo světa. Jak to dopadlo, už dnes všichni víme.

Zdroj: idnes.cz, kafe.cz, extra.cz

KAM DÁL: Nadávky a lži na sociálních sítích: Snese internet všechno? Známou influencerku žalují.