Kde se vzala, tu se vzala. Získá si v seriálu ZOO krásná Michaela Pecháčková srdce diváků?

Michaela Pecháčková je vycházející hvězdou. Kvůli natáčení přestoupila na jinou školu
  |   osobnost

Michaela je televizním překvapením roku! Krásná, milá a úspěšná, to vše v pouhých osmnácti letech. V ZOO ji nezastínila ani populární Eva Burešová, a tak si díl po dílu získává srdce všech diváků. Vidět jste ji mohli už v několika jiných seriálech, víte, ve kterých?

Už dříve totiž na televizních obrazovkách zazářila, a to nejvýrazněji v roli Julie Tóthové, dcery Beáty, v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Velká příležitost přišla ale právě v ZOO, kde je jednou z hlavních rolí. Ztvárňuje postavu Sidonie Anny Novotné, řečené Sid. Je to právě ona, která v seriálu na střídačku randí s Davidem Gránským alias Albertem a Šimonem Bilinou alias Haďákem. 

Hlavní role v seriálu ZOO je pro ni jako ušitá

Michaela studuje na Pražské konzervatoři hudebně-dramatický obor, na televizních obrazovkách je stále tak trochu nováčkem. Vidět jste ji ale už mohli například v úspěšné pohádce Tři bratři, kde si zahrála husopasku, nebo ještě o několik let dříve v Přešlapech jako malou Aničku. To jméno je jí zřejmě osudné, neboť i v seriálu ZOO je to hlavně Anča, která byť z milionářské rodiny, místo studia v Los Angeles touží pomáhat zvířatům v ZOO. To však své rodině zapře a celou dobu úspěšné předstírá, že je skutečně na studiích v Americe.

V seriálu je postava Sidonie Anny Novotné hlavní adeptkou na budoucí ředitelku rodinného podniku

Moc dobře ví, že kdyby ostatní znali její původ, brali by práci v ZOO jen jako rozmar a nikoliv cíl, proto zapře své jméno a představuje se právě svým prostředním jako Anna. Je to spolubydlící Viky Janečkové, kterou ztvárňuje Eva Burešová. Pro Michaelu je ZOO obrovskou příležitostí, neboť je hlavní postavou jedné z významných dějových linek. Otce jí hraje Marek Taclík, matku Sabina Laurinová. A babičku, tu našla v seriálu v Janě Švandové. Zkrátka hvězdná rodina!

V seriálu po ní toužil David Gránský alias Albert kvůli rodinnému jmění

Seriálové děvče zářící v Semaforu

Diváci ji ale ze začátku příliš v lásce neměli. „Ta holka je strojená, jak kdyby odříkávala básničku, kdo ji tam dal,“ psal divák Jindřich na sociální sítě. Teď mu ale Michaela zřejmě vytřela zrak! V televizi mohli diváci už vidět více jak 30 dílů rodinného seriálu ZOO a v každém z nich je vidět Michaelin obrovský posun. Ta ale klame tělem. Už od roku 2018 totiž pravidelně hostuje v pražském divadle Semafor a právě ve zmíněních Přešlapech hrála už v pěti letech. Věnuje se také sólovému zpěvu a tanci. 

Vidět jste ji také mohli mimo jiné v seriálu Haunted jako Dianu, v Modrém kódu jako Editu, v seriálu Přístav jako Anču Koblížkovou nebo v reklamách na pojišťovnu Direct, Jupík, ING banku či Vodafone. 

Zdroj: actorsmap.cz, wikipedia.cz, Instagram Michaely Pecháčkové

KAM DÁL: Představitelka mrchy Markéty ze seriálu ZOO čelí krutým urážkám. Lidi jsou vážně hnusní, tohle je síla.