Mašlíková, Krainová, Hanychová, Moravcová a Šeredová: Tyto slavné maminky se pochlubily svou dokonalou postavou

Nikol Moravcové prý s udržením její skvělé figury pomáhá bruslení
Zobrazit fotogalerii (5)
 

Inspirují stovky fanynek. Dokázaly totiž zdánlivě nemožné - udržely si své dokonalé postavy i po dětech. Připravili jsme si pro vás seznam slavných českých maminek, které se na sociálních sítích pyšní svými vyrýsovanými těly a vypadají lépe než kdy jindy.

Hana Reinders Mašlíková

Česká modelka a moderátorka Hana Reinders Mašlíková (39) se na Instagramu chlubit svou dokonalou postavou rozhodně nezdráhá. 

Udržet se ve formě jí pomáhají hodiny strávené v posilovně, kde se nebojí zvedat činky, na které by si netroufli ani někteří dvacetiletí svalovci.

Simona Krainová

Česká topmodelka a patronka modelingové soutěže Czechoslovak TopModel Simona Krainová (48) vypadá, jako by jí bylo o 30 let méně a teprve se chystala na svou kariéru na přehlídkových molech. 

Krainová si postavu udržuje zejména pomocí běhání, kterému se věnuje téměř každý den.

Agáta Hanychová

Další mamikou na našem seznamu je modelka Agáta Hanychová, která má i po dvou dětech naprosto skvělou figuru. 

Ani u Agáty to ale není jen tak. Ráda zkouší všelijaké nové sporty a také si pětkrát týdně dává pořádně do těla v posilovně. Navíc ještě dodržuje krabičkovou dietu, opravdu tedy není čemu se  divit.

Nikol Moravcová

Neuvěřitelně fit maminkou je i moderátorka a herečka Nikol Moravcová (34). Ta se prý po porodu zpět na svou váhu dostala tak, že vyrazila s kočárkem na brusle. Dále k tomu prý přispělo i to, že svou dcerku Violetu neustále nosila.

Je pravda, že ruce má skvěle vyrýsované dokonale.

Alena Šeredová

Poslední na našem seznamu je česká modelka a herečka žijící v Itálii Alena Šeredová (43). Žije v zemi, kde mají nejspíše tu nejlepší pizzu a zmrzlinu na světě, a navíc ještě minulý rok porodila, i přesto je štíhlá jako proutek.

Šeredové ve cvičení totiž nezabránilo ani těhotenství, cvičila i s bříškem a vyplatilo se!

KAM DÁL: Spears, Crawford, Paltrow, Kidman a Cox: Tyto hvězdy se přiznaly k výplním a botoxu