Spears, Crawford, Paltrow, Kidman a Cox: Tyto hvězdy se přiznaly k výplním a botoxu

Nicole Kidman se netají tím, že zkusila botox. Tvrdí ale, že už od něj dala ruce pryč
 

Tyto krásky už léta všem berou dech na červených kobercích. Vypadají, jako by snad vůbec nestárly nebo jako by dokonce zázrakem každým rokem o něco omládly. Teď už ale víme, že se o zázrak ani magii rozhodně nejedná. Tyto celebrity se přiznaly k botoxu a dalším kosmetickým zákrokům! Poznali byste to na nich?

Výplně, face-lift, botox... na tohle vše se v dnešní době nahlíží skrz prsty, všichni jsme totiž na pár nejmenovaných viděli, jak špatně to může dopadnout. Těmto slavným ženám ale tyto úpravy, zdá se, svědčí. Přesvědčte se sami!

Britney Spears

Britney Spears (39) veřejně promluvila o tom, že si občas zajde na nějaký ten zákrok, už v roce 2013 v rozhovoru pro časopis InStyle.

„Doktorka, za kterou chodím, mi čas od času udělá nějaké ty úpravy - dokonce už jsem měla i výplně rtů,“ svěřila se zpěvačka.

Cindy Crawford

Modelka Cindy Crawford (55) se na svém instagramu chlubí vypnutou pletí téměř bez vrásek, není to ale jen tak.

O této supermodelce je známo, že za svůj život měla už tolik botoxových injekcí, že je přestala počítat. 

„Nechci si nic nalhávat. Od určitého věku zkrátka krémy přestávají fungovat. Jediné, co poté můžete dělat pro to, aby se vám pleť zlepšila, jsou vitamínové injekce, botox a kolagen,“ řekla v rozhovoru pro časopis InStyle.

Gwyneth Paltrow

Herečka Gwyneth Paltrow (48) sice propaguje používání přírodních produktů, ale zároveň se sem tam nebrání ani nějakému tomu zákroku. Je to prý o tom najít ten správný balanc.

„Používám přírodní produkty, ale zároveň chodím na laserová ošetření. To je přesně to, co dělá život zajímavým, najít ten správný balanc mezi cigaretami a tofu,“ prozradila herečka časopisu Harper's BAZAAR.

Nicole Kidman

Stále okouzlující Nicole Kidman (54) se přiznala k tomu, že si kdysi vypomáhala botoxem, ale radši prý už od něj zase dala ruce pryč.

„Botox jsem bohužel už zkusila a pak jsem s ním zase rychle přestala. Teď zase konečně mohu hýbat obličejem,“ vyprávěla o své botoxové zkušenosti deníku The Huffingtom Post.

Courteney Cox

Hvězda seriálu Přátelé Courteney Cox (57) se netají tím, že si v minulosti nechala dát do obličeje výplně, ale tvrdí, že se jich poté zase zbavila a je jí bez nich mnohem lépe.

„Já jsem si všechny své výplně nechala rozpustit. Cítím se teď mnohem lépe, protože konečně zase vypadám jako já,“ uvedla pro magazín New Beauty.

KAM DÁL: Krainová, Jandová, Brzobohatá, Decastelo a Kubelková: Jak tyto krásky vypadají bez makeupu?