Michaela Petřeková ze seriálu ZOO už svého vyvoleného neskrývá. Znáte ho z konkurenční televize

Robert Urban se v seriálu ZOO zamiloval do jiné. Seriálové Markétě zůstaly oči pro pláč
  |   osobnost

Michaela Petřeková ze seriálu ZOO dlouho působila tak, že tu pravou lásku nemůže vůbec najít. Na jejích sociálních sítích nebyl nikdo vidět. Opak je ale pravdou! Už několik let je spokojená vedle Matěje Petráka, kterého mohou diváci znát například z nováckého seriálu Pan profesor, kde zářil po boku Vojtěcha Dyka. Teď zveřejnila po dlouhé době společnou fotku!

Kdo by si myslel, že představitelka zlé Markéty ze seriálu ZOO je taková i ve skutečnosti, ten by byl na velkém omylu. Roztomilá brunetka pochází z Valašského Meziříčí, studovala na konzervatoři a divákům se představila už v roce 2015 v seriálu Doktor Martin. Role právničky je jí v osobním životě na hony vzdálená.

Proč by nemohla být ve skutečnosti advokátkou? 

Jejím přítelem je herec Matěj Petrák, který se objevil v seriálu Pan profesor, kde si zahrál středoškoláka Adama. A to ačkoliv ve skutečnosti už mu je 24 let. I Michaele je tolik, ve skutečnosti by tak ještě advokátkou být nemohla. Právnická fakulta, která je k takovému povolání nutností, se studuje po střední škole dalších pět let v magisterském studiu a vyžaduje další tři roky koncipientské praxe. Až potom může člověk udělat advokátní zkoušky a samostatně působit. 

Michaele rozhodně pomáhá, že vypadá starší, celý look dokresluje velmi konzervativní vzhled, který pro ni stylisté chystají. Fanoušci ji často spojují s jejím seriálovým partnerem Robertem Urbanem, ten je ale rovněž zadaný. Po boku mu stojí Andrea Kheilová, kvůli které se přestěhoval do Prahy. Vzhledem k jeho rostoucí popularitě to bylo jistě dobré rozhodnutí!

Přiznala rozchod

Petřeková přiznala, že vztah s Petrákem nebyl vždy procházka růžovou zahradou. Už se totiž stihli dokonce rozejít. "Po roce jsme se k sobě vrátili. Myslím si, že tato zkušenost nás víc spojila a teď si mnohem víc rozumíme. Byl to ale určitě nejsmutnější rozchod,přiznává. Na svatbu se však dvojice ještě nechystá. A pokud k ní jednou přeci jen dojde, Petřeková prozradila, že bude malá jen v úzkém rodinném kruhu bez zbytečných formalit.

Na výročí smrti Marilyn Monroe zveřejnila Petřeková fotografii, kde s přítelem Matějem pózuje přesně tak jako Marylin s Clarkem Gablem. A nutno říct, že do takové doby by mladá dvojice jistě bez problémů zapadla!

Zdroj: seriál ZOO, Instagram, aplausin.cz, zeny.iprima.cz, tv.nova.cz 

KAM DÁL: Agáta Hanychová a Jaromír Soukup: Láska, nebo prezidentská kampaň budoucí první dámy? Žilková mluví o profesionálech.


Životní styl

Zdraví

Hobby