Nejlepší herecký výkon Amber Heard? Depp mě sexuálně zneužil lahví, při natáčení Pirátů bral drogy, řekla

Johnny Depp a Amber Heard si skandálem poškodili svou hereckou kariéru
  |   osobnost

Válka mezi Amber Heard a Johnny Deppem pokračuje. Soud začal 11. dubna, teď usedla na lavici svědků Heard. Obvinila Deppa z toho, že naučil svou tehdy čtrnáctiletou dceru kouřit marihuanu, Amber znásilnil lahví od likéru, zkopal ji před bodyguardy nebo jí při souloži vyhrožoval, že ji zabije. Soud by měl brzy rozhodnout, kdo byl v manželství obětí a kdo agresorem. Kdo soud vyhraje?

V Americe probíhá ostře sledovaný soud mezi bývalými manželi Heard a Deppem. Právě v těchto chvílích vyplouvají na povrch hrůzy jejich manželství, které zůstávaly dlouho ukryty. Uklízečka Hilda Vargas u soudu také vypověděla, že když po oslavě třicátin Heard uklízela v domě, našla v posteli lidský výkal. A to byl zřejmě jen začátek. 

Daleko víc než hollywoodský rozvod

Amber Laura Heard, provdaná Depp, je americká herečka a modelka. Více než pro své filmové úspěchy je však známá právě bouřlivým manželstvím s Johnny Deppem, které plní přední stránky novin na celém světě. Vzali se v roce 2015, už v roce 2016 se však manželství rozpadlo. Heard požádala o rozvod a obvinila Deppa z duševního a fyzického násilí.

Když Depp přislíbil Heard vyplatit, žalobu stáhla. Domluvili se na 7 milionech dolarů, které Heard přislíbila věnovat na charitu, konkrétně na podporu žen, které čelí domácímu násilí, a také dětské nemocnici. V lednu loňského roku však vyšlo najevo, že přispěla jen částkou 100 000 dolarů, které navíc poslal sám Depp, jen jejím jménem.

Malou dceru naučil kouřit marihuanu

To však nebylo vše. Jen o dva roky dříve, v roce 2019, zažaloval Depp svou bývalou manželku o 50 milionů dolarů za článek v The Washington Post. V něm Heard v prosinci 2018 označila sebe sama za oběť domácího násilí. Na to konto Depp řekl, že násilníkem byla ona a obětí je tudíž on. Jejich hádky byly tak vyhrocené, že při jedné z nich si Depp utrhl prst o láhev s vodkou. U soudu potom vyšlo najevo, že Depp posílal svému příteli Isaacu Baruchovi SMSky, ve kterých přál Heard, aby její rozkládající se mrtvola shnila v kufru Hondy Civic.

Heard mimo jiné obvinila Deppa u soud z toho, že naučil svou tehdy čtrnáctiletou dceru Lily-Rose kouřit marihuanu nebo ji nechal strávit noc s velmi známým muzikantem. Vypovídala také lékařka Dawna Hughesová, která potvrdila, že Heard vykazovala poranění ve vaginální oblasti. „Nahou mě hodil na kuchyňský pult, držel za krk a začal roztahovat nohy. Křičel, že jsem mu zku*vila život. Nemohla jsem dýchat. Cítila jsem tlak na stydké kosti, cítila pohyb jeho ruky. Snažila jsem ležet nehnutě, protože jsem nevěděla, jestli ta lahev od likéru, co do mě strká, není rozbitá, protože všude kolem bylo rozbité sklo... Necítila jsem bolest, necítila jsem nic, jen tlak,“ citoval Heard blesk.cz.

Kde je pravda?

Heard u soudu vytáhla kompromitující fotografie Deppa, které mají dokazovat Deppovu závislost na drogách. Depp je na fotografiích úplně mimo. Heard fotografie odůvodnila tak, že v jejich manželství byl alkohol velký problém a jelikož si to Depp druhý den nepamatoval, začala si ho fotit. Původně soukromou sbírku tak zřejmě vytáhla u soudu jako cenný důkaz. Drogy měl brát Depp i při natáčení posledního dílu Pirátů.

Po tom, co Heard vypovídala, usedají na lavici svědci. Celý svět bedlivě sleduje, komu dá soud za pravdu. Tým kolem Amber Heard se totiž snaží Deppa vykreslit jako pijana závislého na drogách, který se pod vlivem mění v žárlivého agresora. Tým kolem Deppa zase pracuje s verzí, že právě Heard Deppa fyzicky napadala a teď se ho snaží cíleně očernit. Ať už zvítězí kdokoliv, bude zajímavé sledovat, zda slávu své herecké kariéry alespoň jeden z nich obnoví.

Zdroj: blesk.cz, wikipedia.org, thesun.com, idnes.cz

KAM DÁL: Vrah Krasavec: Své oběti znásilňoval i po smrti. Davy jeho popravu slavily ohňostrojem.

Klíčová slova: