Otec Elvise Presleyho prozradil, proč opravdu nevyšlo manželství jeho syna s Priscillou

Elvis a Priscilla Presleyovi spolu chodili téměř deset let a pak se rozhodli pro svatbu. Svůj vztah tím ale neposílili, právě naopak
 

Jeden z nejznámějších párů všech dob. Král Rock 'n' Rollu Elvis Presley a jeho životní láska Priscilla Presleyová. Údajně jejich manželství skončilo aférou. Elvisův otec ale vypráví zcela jiný příběh... Nevydrželo jim to z jednoho prostého důvodu.

Elvis Presley poprvé potkal Priscillu, když ho povolali na vojnu a sloužil v německém Friedbergu. Předtím, než se z něj na nějaký čas stal voják, už se v Americe stihl proslavit. Poté, co se jejich vztah vyvinul "v něco víc", vzal Priscillu při návratu s sebou, aby spolu žili v americkém Gracelandu.

Aféra

Vzali se v roce 1967 poté, co spolu byli už téměř celou dekádu. Rok po svatbě se jim narodila dcera Lisa Marie Presleyová. Manželství jim ale bohužel moc dlouho nevydrželo. Rozvedli se jen 6 let po slavnostním "ano". Priscilla měla údajně aférku se svým instruktorem karaoke Mikem Stonem. A Elvis na to měl přijít.

Jeho otec, Vernon Presley, ale tvrdí něco zcela jiného. V roce 1978 napsal rozsáhlý článek pro časopis Good Housekeeping. Krátce po Elvisově smrti (1977).

 

Chtěl jsem jen, aby byl šťastný

„Jeho matka a já jsme se nijak nesnažili ovlivnit výběr jeho nevěsty. Nedělali jsme to ani s Elvisovou kariérou. Jen jsme chtěli, aby si zkrátka vybral nějakou dívku, se kterou bude šťastný,“ napsal Vernon.

Poté se zaměřil na samotnou Priscillu: „Byla to dcera důstojníka. Vychovávána tak, aby byla disciplinovaná a stála si za svým. Zároveň šlo o křehkou a milující dívku.“

Zkrátka nechtěl být ženatý

Následně odhalil, proč se jejich manželství po tak krátké době rozpadlo: „Já mám zato, že jim manželství nevydrželo kvůli Elvisovi. Myslím, že si krátce po svatbě uvědomil, že zkrátka nechce být ženatý. Musel často cestovat a Priscilla ne vždy mohla jet s ním. Zvlášť po tom, co se jim narodila Lisa. To si na jejich manželství také vybralo svou daň,“ pokračoval Vernon.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Elvis Presley (@elvis)

 

Všichni víme, že Elvis vedl rušný život. „Často musel svou rodinu na chvíli opusit. Ale miloval svoji malou holčičku nadevše. A Lisa jeho, to vím určitě,“ dodal otec slavného zpěváka.

Zdroj: Express

KAM DÁL: Bagárová, Štíbrová, Pártlová, Konvičková a Pagáčová: "Covidové maminky" vypadají úžasně, ukázaly fotky z porodních sálů


To nejzajímavější do Vašeho e-mailu

Přihlášení k odběru newsletteru