Seriál O mě se neboj se toho nebojí: Když vydá režisér manželku napospas charismatickému svůdníkovi, musí z toho být láska

Roman Vojtek, Biser Arichtev a Veronika Arichteva
Zobrazit fotogalerii (5)
  |   osobnost

Nový a úspěšný seriál O mě se neboj je unikátní také v tom, že se na jeho natáčení potkala populární manželská dvojice. Herečka Veronika Arichteva, která je pro mnohé ztělesněním vkusu, nadhledu a životního stylu, je ve skutečnosti ženou režiséra populárního seriálu Bisera Arichteva. Jejich cesta přitom nebyla vždycky jednoduchá. Veronika dokonce přiznala, že když jejich vztah začínal, Bisi byl zadaný!

Mají vztah jako z pohádky, krásného zdravého syna a jsou oba mimořádně talentovaní. Řeč není o nikom jiném než o herečce Veronice Arichtevě, která si za manžela před několika lety vzala svého milovaného Bulhara s českými kořeny, režiséra Bisera Arichteva.

Vánoce v Thajsku a prstýnek z drinku

Ten se proslavil zejména seriálem Vyprávěj a První republika. Právě na natáčení Vyprávěj se dvojice seznámila. "Ty vzájemné pohledy a hledání očního kontaktu si pamatuju, jako by to bylo včera. Na place jsme kolem sebe chodili natěsno, i když jsme se míjeli na obrovský prázdný chodbě. Sedávali si vedle sebe v cateringu při obědové pauze. Jedno, že už jsem jeden oběd měla předtím, než se šel najíst Bisi,” vzpomíná Veronika.

Na první rande šli do argentinské restaurace. "Rejža mluvil hrozně potichu a už mi bylo trapný se počtvrté ptát, co že to říkal, tak jsem se jenom usmívala. Chodili jsme spolu asi 14 dní a odletěli oslavit Vánoce do Thajska. Já si dala mořskou rybu s bramborem, do kterejch jsem zamíchala tatarku, protože štědrovečerní večeře. V baru na Khao San road mi dal prstýnek z rozpouštějícího se ledu z Gin Tonicu. V lednu si ke mně přivezl kufry s oblečením, knížky a scénáře. No a po 8 letech jsme se stali rodiči Luky," popsala jejich začátky.

Veronika čelila nařčení z protekce

Přesto Veronika přiznala, že když se seznámili, byli oba zadaní. Ona, jelikož věděla, že mezi nimi něco vzniká, svůj vztah ukončila. Panu režisérovi to prý ale trvalo o něco déle, a tak spolu minimálně tři týdny randili v úplném utajení. Když Bisi svou předchozí partnerku opustil, zeptal se Veroniky, zda by s ním neoslavila svátky v Thajsku, a ona na to kývla

Když spolu potom natočili První republiku, Veronika musela své herecké schopnosti neustále obhajovat. Lidé jí dávali "sežrat", že dostala roli jen z protekce. Tak to sice nebylo, přesto ví, že ji k tomu blízké vzahy s režisérem dopomohly. Věděl, jaká je, jakou má energii, a i proto roli Magdaleny získala. Na natáčení na ni byl ale mnohem přísnější než na všechny ostatní a i ona si k němu dovolila více než k dalším režisérům. Své role si tak nejdříve museli ujasnit, což trvalo několik měsíců. Od té doby spolu v podstatě nic nenatočili. Až přišel seriál O mě se neboj

Láska pod taktovkou režiséra

Čeká jí tak vznikající láska s charismatickým moderátorem a hercem Vaškem Matějovským, po kterém teď touží tisíce fanynek v naší zemi. Jistě dojde i na nějaké ty peprné scény, nebude to však pro Veroniku poprvé. Například milostnou scénu v seriálu První republika s Jánem Koleníkem natáčel prý Bisi téměř čtyři hodiny, aby byla dokonalá. Nehledě na to, že laskanou ženou byla právě jeho manželka.

Jakkoliv nám, běžným smrtelníkům, může tento model herečky a režiséra připadat prapodivný, v takových chvílích nastupuje profesionalita a touha po dokonalém výsledku. "Tu jednu milostnou scénu nakonec musel Bisi stejně zrežírovat celou. Přesně říct, kam kdo dá ruku, kdy mě Jano povalí a tak dále," přiznala se smíchem Veronika. Je vidět, že Bisi je profesionál každým coulem. Není divu, že na svém kontě nemá žádný projekt, který by nedosáhnul fenomenálního úspěchu. A nový seriál O mě se neboj není žádnou výjimkou. Ačkoliv Veronice rodiče v začátcích vztahu radili, aby si režiséra hned po půl roce nebrala (a ona je neposlechla), dnes může být právem hrdá, jakého člověka má vedle sebe.

Zdroj: O mě se neboj, blesk.cz, kafe.cz, Instagram

KAM DÁL: Ilona Svobodová z Ulice má se svojí postavou Jitky Farské málo společného. Tvůrce prosila o milence.